BIURO & ADMINISTRACJA – sprawdzone, prefabrykowane budynki

Nasze długoletnie doświadczenie w budownictwie szkieletowym z elementów prefabrykowanych oraz realizacja około 600 obiektów rocznie plasuje nas w czołówce firm oferujących wysokiej jakości innowacyjne obiekty – od typowych domów mieszkalnych aż po kompleksowe obiekty biurowe i administracyjne.

Przy zastosowaniu wyselekcjonowanych i starannie przetworzonych materiałów realizujemy obiekty biurowe i administracyjne spełniające najwyższe wymagania zarówno od strony technicznej jak i biologicznej.

 

Sprostamy każdemu wyzwaniu
Nasi doświadczeni architekci w pełni odpowiedzialnie przekładają ekstremalne uwarunkowania terenu budowlanego czy obostrzenia przepisów budowlanych oraz uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego, których realizacją zajmują się doświadczone brygady naszych monterów – wraz z realizacją podpiwniczeń wykonywanych przy wykorzystaniu nowoczesnych technik szalowania.

 

Wyjątkowa jakość
Liczne prestiżowe nagrody, takie jak ” Golden Cube 2007 „, przyznane za oferowane przez nas elementy prefabrykowane oraz znaki jakości potwierdzają dobry kierunek obranej przez nas drogi.

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania