OBIEKTY SPORTOWE/ REKREACYJNE – hale na specjalne wydarzenia

Posiadają Państwo działkę o wielkości pozwalającej na wybudowanie budynku jednokondygnacyjnego? Państwa działka wymaga wielokondygnacyjnego rozwiązania, ewentualnie wielokondygnacyjnego parkingu zlokalizowanego pod obiektem sportowym lub rekreacyjnym? WOLF System jest Państwa doświadczonym partnerem.

Zawsze kompetentne wykonanie – od prostego budynku klubowego po całą kręgielnię
Czy to kręgielnia, fitness center, hangar dla samolotów sportowych, hala tenisowa, ujeżdżalnia, hala do curlingu z budynkiem klubowym, kawiarnią czy barem – oferujemy zarówno kompleksowe usługi „pod klucz” od fundamentu do gotowej hali jak i poszczególne usługi podwykonawcze. W zależności od wymagań i istniejących warunków stosowane są różne materiały, takie jak beton, stal czy drewno.

 

Usługi kompleksowe lub częściowe – wybór należy do Państwa
Aby zminimalizować koszty planowanej realizacji hali sportowej lub obiektu rekreacyjnego mają Państwo możliwość połączenia robót wykonywanych we własnym zakresie lub przez firmy trzecie z usługami WOLF System. Nasz elastyczny model pracy umożliwia wybór zakresu wykonywanych przez nas prac: od dostawy konstrukcji nośnej aż do kompletnego montażu obiektu sportowo-rekreacyjnego!

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania