Hale rolnicze i budowa magazynów

Budowane przez firmę Wolf System hale rolnicze są innowacyjnym systemem konstrukcyjnym, który pozwala na budowę różnego typu magazynów w konstrukcji ramowej o rozpiętości bez podpór pośrednich w zależności od warunków lokalizacyjnych nawet do 40m. Nasza firma oferuje fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu. W rezultacie budowa magazynów i hal rolnicznych z firmą Wolf System przebiega szybko, łatwo i przyjemnie. Zwłaszcza, że elementy, z których wznoszone są nasze hale rolnicze są w pełni przygotowane przez naszych pracowników. Ponadto posiadamy długoletnie doświadczenie, dlatego budowa magazynów i hal rolniczych z naszą firmą gwarantuje wysoką jakość, dokładność i solidność wykonania.

Typy budowanych przez nas hal rolniczych i magazynów:

  • Obory: hale rolnicze przeznaczone dla bydła mlecznego, byków lub cieląt. Każdy rodzaj chowu zwierząt stawia odmienne wymagania dotyczące obory, a nasza firma dla każdego z nich posiada odpowiednie rozwiązanie;
  • Chlewnie: hale rolnicze przeznaczone do hodowli świń, prosiąt i tuczników wymagają znacznego doświadczenia. W naszej firmie znajdą Państwo kompetentnego partnera!
  • Fermy drobiu: przy budowie ferm drobiarskich firma Wolf System oprócz konstrukcji na ramie drewnianej stawia na wysokiej jakości stalowe konstrukcje ramowe w kombinacji z betonowym cokołem;
  • Hale na maszyny rolnicze: w budowie tego typu hal rolniczych decydującym czynnikiem jest ekonomiczność;
  • Magazyny płodów rolnych: w budowie magazynów istotną rolę odgrywa odpowiednia konstrukcja. Idealnymi typami konstrukcji do przechowywania zbóż są samonośna konstrukcja ramowa ze stali, stali z drewnem klejonym lub z betonu z drewnem klejonym.
  • Hale uniwersalne: Firma Wolf System wznosi swoje hale wg życzeń klienta. Dostosowujemy do wymagań technicznych, użytkowych i co najważniejsze ekonomicznych.

Obory

Chlewnie

Obory dla bydła mlecznego, byków, lub cieląt- każdy rodzaj chowu zwierząt stawia odmienne wymagania dotyczące obory. Mamy odpowiednie rozwiązanie!

Zobacz realizacje

Chlewnie do hodowli świń, prosiąt i tuczników wymagają znacznego doświadczenia- w Wolfie odnajdą Państwo kompetentnego partnera!

Zobacz realizacje

Fermy drobiu

Hale na maszyny rolnicze

System WOLF stawia przy budowie ferm drobiarskich obok konstrukcji na ramie drewnianej na wysokiej jakości stalowe konstrukcje ramowe w kombinacji z betonowym cokołem.

Obok zasadniczego celu zastosowania i wymagań statycznych podczas wyboru konstrukcji najbardziej istotnym decydującym czynnikiem jest ekonomiczność.

Magazyny płodów rolnych

Hale uniwersalne

Wolnonośna konstrukcja dachowa ze stali, stali z drewnem klejonym, lub z betonu z drewnem klejonym są idealnym typem konstrukcji do przechowywania zbóż.

Funkcjonalny budynek wymaga zastosowania systemów samonośnych i odpowiednio dobranych materiałów, w optymalnych warunkach magazynowania i najlepsze wykorzystanie powierzchni.

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania