Silosy i budowa silosów

Firma Wolf System posiada w swoim dorobku kilkanaście tysięcy budynków referencyjnych w tym również cylindrycznych silosów wieżowych. Budowa silosów odbywa się w oparciu o specjalnie przez nas skontruowany szalunek stalowy - przestawny, który gwarantuje szybką i ekonomiczną realizację okrągłych silosów nawet do wysokości 50m. Poza silosami żelbetowymi w wymiarach typowych możliwa jest również budowa silosów cylindrycznych o innych gabarytach. Posiadamy bowiem świetnie wykwalifikowaną kadrę projektantów, których bogate doświadczenie pozwala na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektów.

Typy budowanych przez Wolf System silosów:

  • Silosy na kiszonkę: obiekty magazynowe, które stwarzają optymalne warunki do przechowywania i konserwacji karmy dla zwierząt;
  • Silosy na zboże: masywne i trwałe silosy do przechowywania materiałów sypkich z klapami eksplozyjnymi;
  • Silosy na trociny, pellet i zrębki drzewne: obiekty zgodne z europejskimi standardami bezpieczeństwa przeciwpożarowego z zabezpieczeniami eksplozyjnymi
  • Silosy na biomasę: silosy na odpady organiczne pochodzące z produkcji rolnej, gospodarki leśnej i przemysłu drzewnego, służące do produkcji energii z biomasy.

Silosy na kiszonkę

Silosy na zboże

Obiekty magazynowe, które stwarzają optymalne warunki do przechowywania i konserwacji karmy dla zwierząt.

Masywne i trwałe silosy do przechowywanie materiałów sypkich z klapami eksplozyjnymi.

Zobacz realizacje

 

   

Silosy na trociny, pelet i zrębki drzewne

Silosy na biomasę

Obiekty zgodne z europejskimi standardami bezpieczeństwa przeciwpożarowego z zabezpieczeniami eksplozyjnymi.

Silosy na odpady organiczne pochodzące z produkcji rolniczej, gospodarki leśnej i przemysłu drzewnego, służące do produkcji energii z biomasy.

Zobacz realizacje

 

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania