SILOSY NA BIOMASĘ

Odpady pochodzące z produkcji rolniczej, gospodarki leśnej czy przemysłu drzewnego stają się wartościowym surowcem do produkcji energii z biomasy.

Oferowane przez nas silosy na biomasę wykonane są z żelbetu monolitycznego. Jednocześnie dostarczamy do nich zintegrowane klapy eksplozyjne, drzwi, luki rewizyjne, wzierniki oraz otwory technologiczne. Długoletnie doświadczenie i ciągły rozwój zapewniają optymalne ich funkcjonowanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Konstrukcja naszych silosów na biomasę odpowiada zawsze najnowszym wymaganiom ustawowym (klasa odporności ogniowej wg normy niemieckiej F90, normy odciążania wybuchu VDI 3673). Naszą ofertę silosów na biomasę uzupełniają również drabiny, podesty i schody oraz wyposażanie przeciwpożarowe.

Silosy na biomasę firmy Wolf System to obiekty szczelne, bezpieczne i precyzyjnie wykonane. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno silosy na biomasę w typowych wymiarach jak i te o niestandardowych gabarytach wykonywane przez naszych projektantów na życzenie Klienta.

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania