Zbiorniki żelbetowe

Od ponad 50 lat firma Wolf System specjalizuje się w budowie zbiorników. Budowane przez nas zbiorniki żelbetowe znajdują zastosowanie zarówno w rolnictwie, przemyśle jak i w procesie wytwarzania energii z biomasy. Budowę tego typu obiektów realizujemy aż w 18 krajach w całej Europie. W sumie budujemy ok. 6000 zbiorników i silosów żelbetowych rocznie. Budowa zbiorników przez naszą firmę odbywa się w oparciu o najnowsze normy europejskie dotyczące betonu i cementu.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno cylindryczne zbiorniki żelbetowe i silosy typowe: od średnicy fi 2,5m aż do średnicy fi 40m i wysokości h=10m oraz zbiorniki i silosy cylindryczne nietypowe, których średnice i wysokości opracowują nasi inżynierowie - konstruktorzy na podstawie specjalnego programu do obliczeń statycznych. Ponadto budowa zbiorników i silosów przebiega w oparciu o innowacyjny i specjalnie skontruowany system szalunku, który gwarantuje najwyższy poziom szczelności.

Typy budowanych przez Wolf System zbiorników żelbetowych:

  • Zbiorniki dla biogazowni: zbiorniki żelbetowe dla instalacji do produkcji energii cieplnej i elektrycznej z biogazu oraz magazynowania substancji pofermentacyjnych.
  • Zbiorniki na gnojowicę: zbiorniki do magazynowania gnojowicy znajdujące zastosowanie zarówno w małych jak i dużych gospodarstwach rolnych.
  • Zbiorniki dla oczyszczalni ścieków: to najlepszej jakości zbiorniki żelbetowe dla oczyszczalni ścieków komunalnych i przemysłowych, przystosowane do montażu i współpracy z komponentami technologicznymi.
  • Zbiorniki na wodę przeciwpożarową i tryskaczowe: monolityczne zbiorniki na wodę użytkową współpracujące z instalacją przeciwpożarową, tryskaczową, np. przy obiektach handlowych czy przemysłowych.
  • Zbiorniki na wodę pitną: zbiorniki spełniające wymogi dla obiektów do gromadzenia wody pitnej.

Zbiorniki dla Biogazowni

Zbiorniki żelbetowe dla instalacji do produkcji energii cieplnej i elektrycznej z biogazu oraz produkcji dobrze przyswajalnego nawozu organicznego.

Zobacz realizację

Zbiorniki na gnojowice

Zbiorniki do magazynowania gnojowicy znajdujące zastosowanie zarówno w małych jak i dużych gospodarstwach rolnych.

Zobacz realizację

Oczyszczalnie ścieków

Najwyższej jakości zbiorniki dla oczyszczalni ścieków przystosowane do montażu i współpracy z komponentami technologicznymi.

Zobacz realizację

Zbiorniki przeciwpożarowe

Monolityczne zbiorniki na wodę użytkową współpracujące z instalacją przeciwpożarową lub tryskaczową np. przy obiektach handlowych czy przemysłowych.

Zobacz realizację

Zbiorniki na wode pitną

Zbiorniki spełniające wymagania dla obiektów do gromadzenia wody pitnej.

Zobacz realizację

 

Informacje - Kontakt

Zamów bezpłatny katalog

Zapytania