Obiekty PRZEMYSŁOWE i USŁUGOWE
– od etapu planowania, aż do ostatecznego przekazania obiektu do użytkowania

W naszej ofercie znajdują się zarówno proste hale magazynowe, jak i skomplikowane hale przemysłowe z budynkiem biurowym i aneksami socjalnymi. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, drewnianych i żelbetowych.

Łączymy projektowanie konstrukcji i wykonawstwo obiektów t.j.: hale magazynowe, hale produkcyjne, hale sportowe, salony samochodowe, salony sprzedaży i wiele innych.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która dba o każdy szczegół w planowaniu i wykonawstwie. Nasi specjaliści zapewnią stały nadzór nad każdym aspektem realizowanej inwestycji.

Przemyślane w każdym detalu

Wybór odpowiednich materiałów gra ważną rolę na etapie projektowania. WOLF System produkuje konstrukcje stalowe, drewniane, żelbetowe oraz z drewna klejonego. Szeroki wybór konstrukcji sprawia, że nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta i wymagań normowych.

Indywidualny charakter obiektu dzięki różnorodnej elewacji

Wygląd siedziby firmy jest ważnym elementem marketingu, dlatego też WOLF System stawia na dowolność w wyborze elewacji i stolarki otworowej. Szeroki wybór okien i drzwi pozwoli nadać Państwa inwestycji unikalny charakter.

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE
– hale magazynowe i centra logistyczne

Jako generalny wykonawca od planowania, aż do montażu, jesteśmy Państwa zaufanym partnerem w budownictwie przemysłowym. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska zadba o szybki i sprawny przebieg procesu inwestycyjnego.

Wybierz rodzaj obiektu:

Hale logistyczne, hale produkcyjne, budynki biurowe

BUDOWNICTWO USŁUGOWE
– Hale produkcyjne i magazynowe z budynkiem biurowym, manufaktury

Standardowy system konstrukcji nośnej hali łącznie z konstrukcją dachu i ścian jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia szybki i łatwy montaż. Mimo standardowej konstrukcji, każda hala jest projektowana indywidualnie i dopasowana do życzeń klienta. WOLF System produkuje hale dopasowane do indywidualnych projektów architektonicznych, jednocześnie zachowując korzystną cenę konstrukcji systemowej.

Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz sektora publicznego:

Hale magazynowe i produkcyjne, budynki biurowe, salony samochodowe, supermarkety i hale handlowe, obiekty komunalne, hale sportowe, gastronomia, budynki wykorzystujące energię odnawialną, hotele pracownicze.

 

Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz sektora publicznego.

Hale magazynowe i produkcyjne

Biurowce

Warsztaty

Obiekty handlowe

Budynki komunalne

Obiekty gastronomiczne i sportowe

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji