HALI I BUDYNKI dla SPECJALNEGO DOŚWIADCZENIA

Kompetencje od Boathouse do hali bowlingowej
Kręgle, centra fitness, hangary, hale sportowe, tenis, hala do jazdy konnej czy kajakarstwa z budynkami klubowymi, kawiarniami i barami - oferujemy cały pakiet od fundamentów po halę pod klucz lub indywidualne usługi częściowe. W zależności od wymagań i istniejących warunków stosuje się różne materiały, takie jak beton, stal i drewno.

RISING OR CIVIC - realizujemy Twoje pomysły

Małe bistra lub budynki dla dużego cateringu - szukamy atrakcyjnego rozwiązania projektowego dla Twojego pokoju gościnnego.

DUŻA POWIERZCHNIA i WSPARCIE BEZPŁATNE

Nasze systemy ramek umożliwiają bezobsługowe rozpinanie przestrzeni zdarzeń. Planujemy zgodnie z wytycznymi spotkania i opracowujemy z Tobą funkcjonalne i atrakcyjne architektonicznie rozwiązanie.

DUŻA POWIERZCHNIA i WSPARCIE BEZPŁATNE

BRAMY PRZESUWNE - z całego frontu

Jako specjalista od konstrukcji stalowych, konstrukcje specjalne takie jak dla hangarów szybowcowych nie ma problemu. Optymalizujemy strukturę pod kątem maksymalnej funkcjonalności przy minimalnym zużyciu materiału.

MOCNE SYSTEMY PRZENOSZENIA

Studia fitness łączą duże przestrzenie z dużą liczbą pokoi socjalnych i przebieralni. Nasz dział planowania będzie współpracować z Tobą w celu opracowania funkcjonalnej koncepcji planu piętra dla Twojej siłowni.

KONSTRUKCJA STALOWA - filigranowa i ekonomiczna

Dzięki zarządzaniu produkcją 30 000 ton stali sekcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów profili stalowych w Europie. Od prostych konstrukcji ramowych po wyrafinowane ramy przestrzenne, oferujemy wszystkie usługi konstrukcji stalowej przemysłowej, a tym samym spełniają wszystkie wymagania dotyczące konstrukcji hal sportowych.

Flugzeughangar für Segelflugzeuge
Stockschützenhalle mit Holzrahmen