Budynki biurowe w technologii szkieletowej

Planują Państwo budowę budynku biurowego lub też pomieszczeń biurowych w obrębie hali przemysłowej? Oferujemy wysokiej jakości obiekty biurowe w technologii szkieletu drewnianego. Nasze drewniane prefabrykowane elementy ścienne są idealnym materiałem dla budynków biurowych i administracyjnych. Dbamy o staranne wykonanie budynków zarówno pod względem technicznym, jak i ekologicznym.

Ściany systemowe- ekologiczne i wydajne

Nasze prefabrykaty ścienne spełniają najwyższe wymagania w zakresie ochrony termicznej zachowując przy tym małą grubość elementu. Przy grubości zaledwie 32 cm osiągają współczynnik przenikania ciepła U=0,14 W/m2K.

Możliwy jest wybór rodzaju elementu ściennego z szeregu struktur systemowych lub indywidualna konfiguracja poszczególnych warstw według własnych potrzeb. Co ciekawe, na etapie produkcji prefabrykowane ściany wykańczane są do pierwszej warstwy tynku i wyposażane w okna, a na budowie pozostaje jedynie wypełnić spoiny i nałożyć drugą warstwę tynku.

Akcesoria i wykończenie wewnętrzne - budujemy od fundamentu aż po dach

Niezwykle istotne są dla nas kompetencje oraz elastyczność w działaniu. Niezależnie od tego, czy wykonujemy obiekt "pod klucz", czy jesteśmy odpowiedzialni jedynie za konstrukcję – elastycznie dopasujemy się do aktualnej sytuacji na budowie.