HALE PRZEMYSŁOWE O PRZEZNACZENIU PRODUKCYJNYM I MAGAZYNOWYM

Nowoczesna architektura w połączeniu z ekonomiczną konstrukcją! Jesteśmy wykonawcą hal przemysłowych oraz budynków biurowych w technologii szkieletowej.

Każdy obiekt przemysłowy planujemy kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich branż i czynników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie zakładu. Sprawny przebieg prac budowlanych, ekonomia konstrukcji i nowoczesna architektura są dla nas podstawą projektowania każdego obiektu przemysłowego. Nasze różnorodne systemy konstrukcji nośnej hal stanowią idealne rozwiązanie dla każdego obiektu przemysłowego.

Przedsiębiorstwo budowy maszyn, fabryka części samochodowych, przemysł chemiczny i spożywczy - WOLF System znajdzie optymalne rozwiązanie konstrukcyjne dla każdych potrzeb.

Konstrukcje stalowe Wolf System

KONSTRUKCJE STALOWE – jesteśmy jednym z największych producentów konstrukcji stalowych w Europie!

WOLF System należy do wiodących zakładów produkcyjnych konstrukcji stalowych w Europie. Co roku z głównego zakładu produkcyjnego wyjeżdża ponad 30 000 ton konstrukcji stalowych.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy typ konstrukcji od prostych elementów do skomplikowanych konstrukcji przestrzennych. Dzięki nowoczesnym liniom technologicznym produkujemy wysokiej jakości elementy budowlane.

Stolarka okienna i drzwiowa, wyposażenie obiektów Wolf System

WYPOSAŻENIE – według Waszych życzeń

Oferujemy duży wybór bram, drzwi, okien oraz okładzin.

Przekonaj się o różnorodności naszych produktów w hali modelowej WOLF System.

Systemy chłodzenia i ogrzewania lodem - Wolf System

OGRZEWANIE I CHŁODZENIE LODEM

Innowacyjne rozwiązanie pozyskuje energię słoneczną oraz energię z gruntu, a następnie magazynuje je w zasobniku lodu na okres zimowy.

Zasobniki lodu są idealne zarówno dla dużych obiektów takich jak hale przemysłowe, jak i mniejszych domów jednorodzinnych. Wydajność zasobnika lodu jest szczególnie duża w obiektach, które wykorzystują energię do chłodzenia w okresie letnim.