STAJNIE – estetyczne i przyjazne dla zwierząt

Poprzez ciągłą wymianę doświadczeń z hodowcami koni możemy zaoferować przemyślane rozwiązania w budowie stajni zarówno na potrzeby sportu, rozrywki jak i hodowli.

 

 

 

Dzięki przemyślanym systemom, odpowiednim rozmiarom obiektów dla koni oraz optymalnemu oświetleniu troszczymy się o przyjemny i zdrowy klimat w tego typu obiektach! Nasze stajnie cechuje funkcjonalny podział przestrzeni. Układ boksów i pomieszczeń takich jak siodlarnia, paszarnia, solarium projektujemy w taki sposób, aby maksymalnie zoptymalizować przebieg codziennych prac.

Również pod względem wyposażenia wnętrz "przeskoczymy każdą przeszkodę"..

Z konstrukcjami firmy WOLF System są Państwo w stanie zrealizować każdy obiekt. Czy to stajnie otwarte, czy systemy boksów - z ramowym systemem WOLF i konstrukcjami dachowymi ograniczenia dla nas nie istnieją! Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania ścian oraz stolarki okiennej i drzwiowej zapewniając odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami.

Budowane przez firmę Wolf System stajnie zapewniają idealne warunki zarówno dla koni jak i ludzi. Nasze stajnie są idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających hodowców i miłośników koni!

UJEŻDŻALNIE – idealna przestrzeń dla właścicieli i ich koni

Budowa ujeżdżalni nie jest łatwym zadaniem i wymaga partnera, który zadba o każdy szczegół. Podczas planowania firma WOLF System kładzie szczególny nacisk na to, aby spełnić wszystkie wymagania klienta.

 

Budowane dla Państwa ujeżdżalnie zostaną  zaprojektowane przez nasz doświadczony zespół tak, aby spełniały wszystkie wymogi i pasowały najlepiej do państwa potrzeb. Ujeżdżalnie wykonywane są w różnych wymiarach turniejowych. Mogą być ocieplane bądź nie. Elewację wykonujemy wg Państwa życzenia tak, aby jak najlepiej komponowała się z otoczeniem. Począwszy od fasady otynkowanej po drewnianą okładzinę, we wszystkich możliwych kombinacjach i elewacje z płyt warstwowych. Dla klientów, którzy stawiają na elegancję i prestiż obiektu stosujemy również drewniane podbitki dachowe wewnątrz obiektu jeździeckiego. Takie rozwiązanie ujmuje elegancją i estetyką wykonania.

Budowane przez firmę Wolf System ujeżdżalnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno dla zwierząt jak i ludzi. Nasze ujeżdżalnie są doskonałym rozwiązaniem do celów turniejowych, treningowych oraz nauki jazdy konnej.

Mogą się Państwo przekonać sami! Zachęcamy do zapoznania się z indywidualnymi projektami ujeżdżalni z ostatnich lat.

 

LONŻOWNIKI – wszystko kręci się wokół Waszych oczekiwań. 

Również w wypadku lonżowników i karuzeli najważniejsze są Państwa oczekiwania dotyczące formy obiektu.
Budowa lonżowników przez WOLF System to kompleksowe podejście do inwestycji.

 

 

Do wyboru posiadamy liczne możliwości wyposażenia i wykończenia hali:

  • Wykończenie wewnętrznej powierzchni dachu podbitką drewnianą
  • Elewacja wykończona tynkiem lub elewacja drewniana
  • Boczne systemy ścian z siatkami wiatrochronnymi lub kurtynami powietrznymi
  • Świetliki i pasma świetlne w konstrukcji dachu

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji