STAJNIE – estetyczne i przyjazne dla zwierząt

Poprzez ciągłą wymianę doświadczeń z hodowcami koni możemy zaoferować przemyślane rozwiązania w budowie stajni zarówno na potrzeby sportu, rozrywki jak i hodowli.

 

 

 

Dzięki przemyślanym systemom, odpowiednim rozmiarom obiektów dla koni oraz optymalnemu oświetleniu troszczymy się o przyjemny i zdrowy klimat w tego typu obiektach! Nasze stajnie cechuje funkcjonalny podział przestrzeni. Układ boksów i pomieszczeń takich jak siodlarnia, paszarnia, solarium projektujemy w taki sposób, aby maksymalnie zoptymalizować przebieg codziennych prac.

Również pod względem wyposażenia wnętrz "przeskoczymy każdą przeszkodę"..

Z konstrukcjami firmy WOLF System są Państwo w stanie zrealizować każdy obiekt. Czy to stajnie otwarte, czy systemy boksów - z ramowym systemem WOLF i konstrukcjami dachowymi ograniczenia dla nas nie istnieją! Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania ścian oraz stolarki okiennej i drzwiowej zapewniając odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami.

Budowane przez firmę Wolf System stajnie zapewniają idealne warunki zarówno dla koni jak i ludzi. Nasze stajnie są idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających hodowców i miłośników koni!