ZBIORNIKI - doświadczenie i najwyższa jakość

Niezależnie od tego, czy są to zbiorniki na materiały ciekłe czy stałe, w sektorze produkcyjnym, komunalnym czy rolniczym, odkryj nieograniczone możliwości użytkowania!

Ponad 50-letnie doświadczenie i roczna produkcja ok. 5000 cylindrycznych zbiorników sprawiają, że system WOLF System jest najważniejszym wykonawcą zbiorników żelbetowych w Europie. Oferowane przez nas zbiorniki mają szerokie zastosowanie: od zbiorników na gnojowicę do zbiorników fermentacyjnych dla biogazowni, od silosów wieżowych na wióry, trociny i zrębki drzewne po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków. Objętość jaką można uzyskać wynosi od 31 m³ do 10 000 m³.

Beton jest ekonomicznym, wydajnym i łatwo dostępnym materiałem budowlanym. To podstawa, z której możemy stworzyć więcej dzięki zaawansowanym systemom i wieloletniemu doświadczeniu. Nasza monolityczna konstrukcja zapewnia wszechstronność zastosowania zbiorników żelbetowych. Parcie gruntu, położenie na zboczu stoku lub woda gruntowa są uwzględniane już na etapie projektowania przez naszych wyspecjalizowanych statyków. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i łatwy proces realizacji inwestycji.

SILOSY ROLNICZE

Niezależnie od tego czy są to silosy przejazdowe czy wieżowe, zapewnią odpowiednią ilość miejsca do magazynowania paszy.

 

więcej»

ZBIORNIKI PRZEMYSŁOWE

Nasze szczelne monolityczne zbiorniki zapewniają idealne warunki do przechowywania substancji płynnych różnego pochodzenia.

 

więcej»

ZBIORNIKI NA GNOJOWICĘ – pewna szczelność

Zbiorniki na gnojowicę firmy Wolf System są doskonałym rozwiązaniem dla małych i dużych gospodarstw rolnych. 

Nawóz w postaci gnojowicy zawiera cenne składniki odżywcze, które są pobierane przez rośliny z gleby. Celem właściwego magazynowania i wykorzystania gnojowicy, jest optymalne dozowanie składników odżywczych roślinom uprawnym oraz ochrona naszego środowiska.

 

 

więcej»

Referencje - zapraszamy do galerii obiektów referencyjnych

 

» przejdź do galerii