Obiekty inwentarskie Wolf – dobrostan zwierząt i optymalne rozwiązania

Ciągle zmieniające się wytyczne projektowe wymagają innowacyjnych, zróżnicowanych rozwiązań. Nowoczesny i odnoszący sukcesy rolnik stara się inwestować optymalnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma WOLF System jest kompetentnym, niezawodnym i właściwym partnerem dla przyszłościowych inwestycji.

Obiekty inwentarskie dla:

bydła mlecznego, bydła mięsnego, drobiu, koni i innych zwierząt hodowlanych.

BANDY JEŹDZIECKIE – estetyczne i funkcjonalne

Na budynek ujeżdżalni składa się nie tylko jego obudowa. Równie istotne są zapewnione przez Wolf System bramy, drzwi, bandy jeździeckie, systemy przesuwnych i uchylnych     bram w bandach oraz różne rozwiązania doświetlenia i wentylacji. Ich konstrukcja jest sprawdzona, trwała i wytrzymała.

Firma Wolf System zapewnia sprawdzone rozwiązania technologiczne w różnych wariantach konstrukcyjnych, natomiast dzięki stałej wymianie doświadczeń z jeźdźcami, hodowcami koni i firmami technologicznymi rodzą się wciąż nowe pomysły, które jesteśmy gotowi wprowadzić w życie.

 

 

Kompleksowe ośrodki jeździeckie – wszystko z jednej ręki!

Jako generalny wykonawca możemy Państwu zaoferować kompleksowe ośrodki jeździeckie. Od ujeżdżalni przez stajnie i obiekty towarzyszące aż po własny dom mieszkalny.

Oferujemy wyposażenie hal oraz budowę obiektów towarzyszących takich jak: trybuny, pomieszczenia socjalne i gastronomiczne, magazyny na siano i słomę, hale na powozy i dorożki, stanowiska sędziowskie, domy mieszkalne.