BETONBAU - dostosowany do Twoich potrzeb

W naszej betonowej budowie, fundamenty, żelbetowe ściany i wiele więcej są budowane dokładnie do wymiarów hal i stajni. Od wypożyczenia deskowania do częściowego lub kompletnego montażu oferujemy wszystkie typy wzorów. Nasi doświadczeni doradcy chętnie udzielą Państwu informacji na temat zalet i wad oraz rentowności betonu prefabrykowanego i in situ. Fundamenty i hala z jednego źródła gwarantują harmonijne oddziaływanie.

ORTBETON z własnym systemem deskowania WOLF

Dostosowane do wymiarów szalunków, nasi technicy CAD tworzą plany polerowania. Nadal masz zmianę lub widzisz, że brakuje wnęki? Nie ma problemu! Z betonowymi elementami in-situ można dodać dużą elastyczność. Wykształceni monterzy systemu WOLF dobrze znają szalunki specyficzne dla danego przedsiębiorstwa i zapewniają bezbłędną i szybką erekcję wysokiej jakości podbudowy betonowej.

Konstruktionssystem Stahl

PRZYGOTOWANE CZĘŚCI

Oprócz szybkiego i w dużej mierze niezależnego od pogody montażu i wynikającego z tego skrócenia czasu budowy, są to dodatkowe zalety. Możliwe jest również wykonanie betonowych części betonu w celach dźwiękowych lub ochronie przeciwpożarowej. Odsłonięte powierzchnie betonowe skracają czas konstrukcyjny.

  • Osłony elementów na mniejsze szpulki lub żebrowane panele o długości do 22 m
  • nieizolowane betonowe podstawy do izolowanych elewacji typu sandwich
  • Ściany wewnętrzne, ściany zewnętrzne, ściany podparcia kątowego, fundamenty, wsporniki z ambulansami lub prefabrykowanymi przegrodami
Konstruktionssystem Stahl-Holz

PODŁOGI

Monolityczne przemysłowe deski podłogowe są wszechstronne, wyjątkowo odporne na duże obciążenia, dlatego też są idealnym rozwiązaniem dla hal rolniczych i maszynowych.

Wybierają szeroką gamę kolorów, struktury powierzchni i systemy powlekania podłóg, takie jak szczeliwa, żywice syntetyczne kwasoodporne lub twarde rdzenie. Wzmocnienie włókien zamiast maty stalowe konstrukcyjne umożliwia szybkie wprowadzenie powierzchni do kilku tysięcy metrów kwadratowych na dzień.

Wygładzanie podłóg przemysłowych z wygładzaniem łopatek zapewnia płaską, antypoślizgową i wodoszczelną powierzchnię.

 

Konstruktionssystem Stahlbeton-Holz