BUDOWA FUNDAMENTÓW - solidna jakość

Nasi projektanci każdorazowo dostosowują wymiary stóp i ław fundamentowych, ścian żelbetowych oraz posadzek do indywidualnych wymiarów hal i obiektów inwentarskich.  

Chętnie udzielimy Państwu informacji o zaletach i wadach prefabrykatów i konstrukcji monolitycznych oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.  Fundamenty, konstrukcja i obudowa hali z jednej ręki gwarantują poprawne wykonanie robót i zadowolenie klienta.

FUNDAMENTY

Projektujemy i wykonujemy fundamenty dla wszystkich wariantów konstrukcyjnych, kształtując przyszłą funkcję i sposób użytkowania budynków.

PREFABRYKATY

Prefabrykaty gwarantują wysoką jakość wykończenia powierzchni i krótki czas budowy.

Czy to cokoły prefabrykowane, wielowarstwowe ściany prefabrykowane, panele ścienne do ścian przeciwpożarowych lub słupy żelbetowe - nasz dział projektowy dobierze najlepszy system konstrukcyjny dla Państwa budynku.

Kanały gnojowicowe

KANAŁY GNOJOWICOWE

Jako specjaliści od chowu bydła i trzody chlewnej realizujemy złożone konstrukcje fundamentów kanałów gnojowicowych, hal udojowych i wiele innych konstrukcji specjalnych.

Ściany w technologii lekkiego betonu łączą w sobie zalety lekkich materiałów izolacyjnych z zaletami masywnych elementów murowych, dlatego idealnie nadają się do miejsc o podwyższonej wilgotności lub o wysokich wymaganiach w zakresie izolacji akustycznej.

Mogą być one wykonane jako ściany pełne lub z dodatkowym rdzeniem ocieplenia.