KONSTRUKCJE - dostosowane do Twoich potrzeb

Doskonale skoordynowane kombinacje materiałów stali, drewna i betonu decydują o żywotności projektu budowlanego.

STAL - elegancja i wydajność

W naszych nowoczesnych, wysokowydajnych zakładach produkujemy około 30 000 ton stali rocznie (około 1500 ładunków samochodowych). Konstrukcje stalowe są ocynkowane ogniowo lub opcjonalnie pokryte różnymi kolorami.

Produkujemy ramy stalowe jako ramiona na siodło lub na dachu, podparte lub wolnostojące, z możliwością stosowania baldachimów i systemów holowniczych, a także, jeśli to konieczne, konsole do systemów dźwigowych. Nasza w pełni automatyczna produkcja w naszej fabryce w Osterhofen / D pozwala na precyzyjne wytwarzanie!

 

Konstruktionssystem Stahl

KOMBINACJE DREWNA STALI

Stalowe uchwyty i drewniane listwy / zamki klejowe są połączone za pomocą standardowych blach stalowych. Stalowe węzły po stronie fabryki są już mocowane do belek drewnianych przy użyciu najnowocześniejszych systemów wiążących - są one przykręcone tylko do słupów stalowych na miejscu. Zapewnia to krótki czas montażu i oszczędność czasu.

Konstruktionssystem Stahl-Holz

Kombinacje STAHLBETON

Wzmocnione betonowe podpory nie tylko potwierdzają ich wytrzymałość, ale także ich odporność na ogień.

Już w fabryce stalowe wsporniki betonowe i brykiety z drewna klejonego lub łuki z drewna klejowego wyposażone są w prawidłowe wgłębienia i otwory, zapewniające krótkie czasy montażu na miejscu. Podłączenie betonowych podłoży ze wspornikami do zapraw klejowych jest szczególnie użyteczne w przypadku wymagań wysokiego stopnia ochrony przeciwpożarowej.

 

Konstruktionssystem Stahlbeton-Holz

Zastosowanie płytek kolczastych

Konstrukcje płyt kolcowych są wykorzystywane przez system WOLF w postaci spoiw kolcowych do konstrukcji dachowych i prasowanych elementów drewnianych do konstrukcji ścian.

Konstrukcje płyt kolcowych wyróżniają się szczególnie dzięki ich rentowności. Możliwe są konstrukcje wolnostojące do 35m.

WOLF System oferuje kompleksowy pakiet do stosowania płyt kolcowych. Z płyty na oprogramowanie statyczne do prasowania, system WOLF polega na jakości i zmianach we własnym domu.

 

Konstruktionssystem Nagelplatten