ZBIORNIKI - doświadczenie i najwyższa jakość

Ponad 50-letnie doświadczenie i roczna produkcja ok. 5000 cylindrycznych zbiorników sprawiają, że system WOLF System jest najważniejszym wykonawcą zbiorników żelbetowych w Europie. Oferowane przez nas zbiorniki mają szerokie zastosowanie: od zbiorników na gnojowicę do zbiorników fermentacyjnych dla biogazowni, od silosów wieżowych na wióry, trociny i zrębki drzewne po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków. Objętość jaką można uzyskać wynosi od 31 m³ do 10 000 m³.

Beton jest ekonomicznym, wydajnym i łatwo dostępnym materiałem budowlanym. To podstawa, z której możemy stworzyć więcej dzięki zaawansowanym systemom i wieloletniemu doświadczeniu. Nasza monolityczna konstrukcja zapewnia wszechstronność zastosowania zbiorników żelbetowych. Parcie gruntu, położenie na zboczu stoku lub woda gruntowa są uwzględniane już na etapie projektowania przez naszych wyspecjalizowanych statyków. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i łatwy proces realizacji inwestycji.

 

 

EKONOMIA dzięki statyce

Wykonujemy zbiorniki i obliczenia statyczne dla nich zmieniając średnicę wewnętrzną co 50 cm. Umożliwia to szybkie i ekonomiczne opracowanie projektu dla Państwa inwestycji

SYSTEM SZALUNKOWY - elastyczny i wszechstronny

Poprzez wieloletnie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach dowiodły swojej doskonałości. Stały rozwój, innowacja i dopasowanie pozwala firmie Wolf System sprostać wysokim wymaganiom. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje okrągły kształt.

BUDOWA - 50 lat doświadczenia w budowie zbiorników betonowych

Nasz zoptymalizowany proces szalunku i betonowania gwarantuje ekonomiczny, wysokiej jakości i gęsty produkt końcowy.

 

 

Typy silosów :


Typy silosów :