Chlewnie

wszystko z jednej ręki

Budynki do hodowli świń, prosiąt i tuczników wymagają znacznego doświadczenia i stanowią duże wyzwanie w firmie WOLF System odnajdą Państwo kompetentnego partnera!

Podczas budowy chlewni łączymy ściany murowane z prefabrykowanymi uzyskując szczególne korzyści ekonomiczne. Do konstrukcji dachu stosowane są wiązary drewniane łączone płytkami kolczastymi. Podwieszane stropy stanowią idealne rozwiązanie rewizyjne i dbają o dostęp powietrza do przestrzeni dachowej.Dopasowane do Państwa wymagań. Koncepcje projektowe firmy WOLF są odpowiednio dopasowywane do liczebności tuczu oraz wymagań hodowcy. Budując z WOLF System otrzymujecie: fundamenty, kanały gnojowe, ściany zewnętrzne i konstrukcję dachową wszystko z jednej ręki!

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

CHLEWNIE – wszystko z jednej ręki

Budynki do hodowli świń, prosiąt i tuczników wymagają znacznego doświadczenia i stanowią duże wyzwanie – w firmie WOLF System odnajdą Państwo kompetentnego partnera.
Podczas budowy chlewni łączymy ściany murowane z prefabrykowanymi, uzyskując szczególne korzyści ekonomiczne. Do konstrukcji dachu stosowane są wiązary drewniane łączone płytkami kolczastymi. Podwieszane stropy stanowią idealne rozwiązanie rewizyjne i dbają o dostęp powietrza do przestrzeni dachowej.

DREWNO I BETON

jako idealna kombinacja

Poszukujesz atrakcyjnych cenowo i wysokiej jakości rozwiązań dla chlewni? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy szybką i optymalną realizację obiektu. Masywne prefabrykaty w technologii trójwarstwowej ściany ocieplonej gwarantują najwyższą wytrzymałość i jakość. Dla Klientów szukających atrakcyjnych cenowo rozwiązań oferujemy możliwość wykonania ściany o konstrukcji szkieletowej drewnianej, ustawionej na żelbetowym cokole (o wysokości 1,0m lub 1,25m)

WIĄZARY DACHOWE

idealna konstrukcja dachu dla chlewni

W WOLF System produkujemy nie tylko wiązary dachowe, ale również płytki kolczaste i niezbędne do produkcji wiązarów prasy hydrauliczne. Dzięki temu mamy pewność, że każdy element dachu jest doskonale zaprojektowany i wykonany.

HIGIENA

jest naszym priorytetem

Aby zabezpieczyć zdrowie Waszej trzody, stosujemy wysokiej jakości materiały o powierzchni ułatwiającej utrzymanie czystości. Do wyboru dostępne są panele z tworzyw sztucznych oraz stali lub aluminium.

PREFABRYKATY ŻELBETOWE

masywne i wytrzymałe

Prefabrykowane ocieplone ściany betonowe w połączeniu z dźwigarami na płytki kolczaste są najczęściej wybieranym wariantem konstrukcji chlewni. Zarówno warstwa wewnętrzna, jak i zewnętrzna są wytrzymałe i odporne na użytkowanie oraz mają właściwości higieniczne. Rdzeń z materiału izolacyjnego zapewnia odpowiedni klimat w pomieszczeniu. Aby sprostać obowiązującym przepisom oraz zapewnić odpowiednie warunki utrzymywania zwierząt, w ścianach projektuje się otwory drzwiowe, okienne i wentylacyjne.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Dopasowane do Państwa wymagań

Koncepcje projektowe firmy WOLF są odpowiednio dopasowywane do liczebności tuczu oraz wymagań hodowcy.
Budując z WOLF System otrzymujecie: fundamenty, kanały gnojowe, ściany zewnętrzne i konstrukcję dachową – wszystko z jednej ręki!