Formularz
kontaktowy

Ujeżdżalnie i obiekty jeździeckie

Ujeżdżalnie z WOLF System

Budowa obiektów jeździeckich to kolejna pozycja z oferty firmy WOLF System. Projektujemy i wykonujemy ujeżdżalnie i stajnie dla koni, lonżowniki, jak i bandy jeździeckie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiedni park maszynowy i wiedzę ekspercką, które pozwalają nam na kompleksowe realizacje wedle wymogów Klientów.

Zgodnie z życzeniami Inwestora zaprojektujemy kompletny ośrodek, począwszy od stajni i ujeżdżalni, aż po wszystkie niezbędne obiekty towarzyszące.  Oferujemy szeroką gamę konstrukcji – mogą to być obiekty jeździeckie ze stali, drewna, betonu czy ich mnogich kombinacji. Zapewniamy przy tym różne możliwości wykończenia obiektu, wedle preferencji Zlecającego.

Ujeżdżalnie dla koni w stadninie

Kryta ujeżdżalnia dla koni powinna nie tylko zapewniać możliwość jazdy konnej podczas codziennych treningów niezależnie od warunków atmosferycznych, ale przede wszystkim być dostosowana pod względem wielkości do potrzeb użytkowników. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym WOLF System zapewnia Inwestorom najlepszą jakość obiektów jeździeckich. Po poznaniu oczekiwań Klienta, nasi eksperci projektują maneż dla koni, proponując możliwie najlepsze rozwiązania konstrukcyjne.

Zawsze staramy się dostosować projekt do istniejącej infrastruktury i wkomponować ujeżdżalnię dla koni pod względem architektonicznym oraz estetycznym do otoczenia. Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom mogą Państwo poprawić walory wizualne całego ośrodka jeździeckiego i zachęcić potencjalnych użytkowników do odwiedzin, co bezsprzecznie przełoży się na rozwój stadniny.

Bandy jeździeckie

Ujeżdżalnia w stadninie to właściwie obowiązkowy element infrastruktury. Warto mieć na uwadze, że składa się na nią nie tylko jej obudowa, ale równie istotne są elementy wyposażenia. W WOLF System oferujemy m.in. bramy, drzwi, bandy jeździeckie, systemy przesuwnych i uchylnych bram w bandach oraz różne rozwiązania doświetlenia i wentylacji. Każda zaproponowana przez nas konstrukcja jest starannie sprawdzona, aby zapewnić Państwu maksymalną wytrzymałość, trwałość i długą żywotność. Dzięki stałej wymianie doświadczeń z jeźdźcami, hodowcami koni i firmami technologicznymi, wciąż wdrażamy nowe pomysły w życie, by stworzone przez nas obiekty jeździeckie były jak najbardziej funkcjonalne.

Projekt stajni z ujeżdżalnią

Oferujemy projekt stajni z ujeżdżalnią, ale też obiektów towarzyszących – m.in. trybuny, pomieszczenia socjalne i gastronomiczne, magazyny na siano i słomę, hale na powozy i dorożki, stanowiska sędziowskie, domy mieszkalne, pensjonaty. Stosujemy sprawdzone systemy wentylacyjne, starannie rozplanowujemy rozkład pomieszczeń, oferując najlepsze warunki dla zwierząt i użytkowników, jak i aranżujemy pełną infrastrukturę, wedle życzeń Inwestora.

Kompleksowa produkcja elementów konstrukcji zapewnia wysoką jakość, a przy tym oferuje wysoką elastyczność w zakresie projektowania. Dodatkowo w WOLF System dbamy o to, by maksymalnie usprawnić proces budowlany i skrócić czas realizacji przedsięwzięcia. Przy projektowaniu i wykonawstwie stajni i ujeżdżalni dla koni, pozostajemy w stałym kontakcie z Inwestorem i ekspertami branży jeździeckiej, by dopasować możliwie najlepsze rozwiązania dla sportu, wypoczynku, jak i hodowli. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej szczegółowej oferty dotyczącej projektowania i budowy obiektów jeździeckich.