Hale sportowo-rekreacyjne

najwyższa jakość

Realizujemy obiekty różnego przeznaczenia, czy to kręgielnie, centra fitness, hale tenisowe, do jazdy konnej lub hale strzeleckie z budynkami klubowymi, kawiarniami i barami - oferujemy Państwu cały pakiet usług od fundamentów aż po dach lub też indywidualny zakres usług. W zależności od wymagań i istniejących warunków stosujemy różne materiały, takie jak: beton, stal, czy drewno.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Obiekty o dużej powierzchni i wolne od podpór wewnętrznych

Nasze systemy ramowe pozwalają na zrealizowanie obiektu wolnego od podpór wewnętrznych o jak największej powierzchni użytkowej. Zgodnie z wytycznymi montażowymi i wspólnie z Państwem opracowujemy funkcjonalne i atrakcyjne architektonicznie rozwiązanie.

POTĘŻNE SYSTEMY NOŚNE

Hale sportowe jak studia fitness cechuje duża płaska powierzchnia hali z wieloma pomieszczeniami socjalnymi i przebieralniami. Nasz dział projektowy opracuje funkcjonalną koncepcję dla Państwa obiektu.

KONSTRUKCJA STALOWA

małe przekroje, ekonomiczne rozwiązania

Jesteśmy jednym z wiodących zakładów obróbki stali w Europie, przetwarzamy rocznie około 30 000 ton konstrukcji stalowych. Od prostych konstrukcji ramowych po skomplikowane konstrukcje kratownicowe - oferujemy szeroki zakres usług i spełniamy wszystkie wymagania dotyczące konstrukcji nośnych dla hal sportowych.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Wasz sprawdzony i zaufany parnter

Nasze projekty są każdorazowo dostosowywane do aktualnych wymagań technicznych oraz indywidualnych potrzeb Inwestora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Klienta, doradzić, zaplanować i wykonać obiekt.
Sprawnie zaplanujemy i oszacujemy koszt Twojej inwestycji.