Hale magazynowe przemysłowe

sprawdzone rozwiązania

WOLF System jest zaufanym partnerem w budownictwie przemysłowym, Dzięki doświadczeniu w konstrukcjach stalowych, drewnianych i żelbetowych jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane hale przemysłowe, przeznaczone pod magazynowanie, przechowywanie czy też składowanie towarów.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Najlepszy wybór dla Twojej inwestycji

Standardowe systemy konstrukcji nośnej, dachów, ścian oraz elementów dodatkowych umożliwiają szybkie i ekonomiczne wznoszenie hal magazynowych. Oferujemy obiekty zarówno nieocieplone jak i ocieplone hale magazynowe przemysłowe przeznaczone do utrzymywania stałej temperatury wewnątrz obiektu.

PROJEKTUJEMY

pod indywidualne potrzeby

Możliwość wybory dowolnych wymiarów konstrukcji gwarantuje najlepsze wykorzystanie powierzchni n...

a działce budowlanej. Każda hala jest projektowana na podstawie indywidualnych wymagań, a konstrukcja odpowiednio optymalizowana, aby spełnić wymagania normowe.

KAŻDY DETAL

pod kontrolą

Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektowej i nowoczesnemu oprogramowaniu kontrolujemy proces produk...

cji na każdym etapie. Jesteśmy w stanie wykonać każdy typ konstrukcji od prostych elementów do skomplikowanych konstrukcji przestrzennych. Dzięki nowoczesnym liniom technologicznym produkujemy wysokiej jakości elementy budowlane.

DOŚWIADCZENIE

dla Twojej inwestycji

Doświadczona kadra pracowników produkcji i monterów konstrukcji gwarantuje najwyższy standard wy...

konania naszych produktów. WOLF System jest zaufanym partnerem dla Twojej inwestycji.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Funkcjonalne rozwiązania

W budownictwie hal przemysłowych dbamy przede wszystkim o funkcjonalność i ergonomię pracy. W naszej ofercie znajdują się liczne rodzaje doświetlenia, wentylacji, żaluzje oraz stolarka okienna i drzwiowa.