STAJNIE

estetyczne i przyjazne dla zwierząt

Szukasz idealnego obiektu dla swoich koni? Zapewnimy fachowe wsparcie w realizacji Twoich planów. Wolf System dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest idealnym partnerem przy realizacji stadnin, jak i pojedynczych obiektów i hal.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Wiemy czego potrzebują konie

W ramach stałej wymiany doświadczeń z jeźdźcami i właścicielami koni opracowaliśmy odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne, zarówno dla sportu, wypoczynku jak i hodowli.
Sprawdzone systemy wentylacyjne, właściwie dobrane wymiary budynku i pomieszczeń dla koni, optymalne rozmieszczone powierzchni świetlne zapewniają przyjemny, stabilny i zdrowy klimat.
Przemyślany i funkcjonalny podział pomieszczeń oraz układ stajni, magazynu paszy i hali jeździeckiej usprawnia wszystkie procesy robocze.

STAJNIE

zdrowy i stabilny klimat

Dzięki przemyślanym systemom, odpowiednim rozmiarom obiektów dla koni oraz optymalnemu oświetleniu troszczymy się o przyjemny i zdrowy klimat w tego typu obiektach! Nasze stajnie cechuje funkcjonalny podział przestrzeni. Układ boksów i pomieszczeń takich jak siodlarnia, paszarnia, solarium projektujemy w taki sposób, aby maksymalnie zoptymalizować przebieg codziennych prac.

NAJLEPSZE

rozwiązania konstrukcyjne

Z konstrukcjami firmy WOLF System są Państwo w stanie zrealizować każdy obiekt. Czy to stajnie otwarte, czy systemy boksów - z ramowym systemem WOLF i konstrukcjami dachowymi ograniczenia dla nas nie istnieją! Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania ścian oraz stolarki okiennej i drzwiowej zapewniając odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami.

OPTYMALNE

samopoczucie koni

Budowane przez firmę WOLF System stajnie zapewniają idealne warunki zarówno dla koni jak i ludzi. Nasze stajnie są idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających hodowców i miłośników koni!

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Wszystko z jednej ręki

Niezależnie od tego, czy jest to stajnia otwarta czy zamknięta – WOLF System oferuje odpowiednie zintegrowanie poszczególnych części w cały kompleks jeździecki.
Dzięki własnym zakładom produkcyjnym jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość obiektów jeździeckich i spełnić każde życzenie Klienta. Prefabrykacja większości elementów konstrukcyjnych usprawnia proces budowlany i skraca czas realizacji przedsięwzięcia.
Elementy budowlane takie jak ściany, okna bramy zostały zaprojektowane tak, aby były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.