Kurniki

nowoczesne obiekty rolnicze

Prowadzą Państwo fermę tuczu indyków, kurczaków, a może hodują kaczki, czy też nioski? Zbudujemy dla Państwa odpowiedni obiekt! System WOLF stawia przy budowie ferm drobiarskich obok konstrukcji na ramie drewnianej na wysokiej jakości stalowe konstrukcje ramowe. W celu zapewnienia wysokiej odporności na czynniki agresywne, konstrukcję ramową stawia się na żelbetowym cokole. Gwarantujemy solidne wykonanie i jakość w każdym detalu.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Kompletne rozwiązania pod optymalny klimat pomieszczeń

Przy planowaniu ferm drobiu zwracamy szczególną uwagę na higienę i ocieplenie obiektu. WOLF System oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania obiektów z wentylacją grawitacyjną, mechaniczną, jak i obiekty otwarte, aby stworzyć idealny klimat dla zdrowego rozwoju Waszego inwentarza.

FERMY KUR NIOSEK

z magazynem i przetwórnią

Konstrukcja nośna jest wykonana z dźwigarów z drewna klejonego wspartych na słupach stalowych. Obudowa ścian z płyt warstwowych jest mocowana od wewnętrznej strony, aby zagwarantować optymalne warunki higieny wewnątrz obiektu. Słupy konstrukcji nośnej znajdują się na zewnątrz obszaru chowu, który jest podzielony na 2 części ścianą działową znajdującą się w obszarze kalenicy.

FERMY KUR

higieniczne i solidne

Fermy kur są budowane w technologii systemu modułowego. Ściany wykonujemy z trójwarstwowych prefabrykatów żelbetowych, natomiast konstrukcja dachu wykonana jest z wiązarów drewnianych łączonych za pomocą płytek kolczastych. Gładka powierzchnia prefabrykatów umożliwia łatwe utrzymanie czystości i służy zdrowiu drobiu.

FERMY INDYKÓW

doskonałe warunki chowu

Izolacja termiczna i optymalne warunki sanitarne są najważniejszym czynnikiem planowania ferm drobiu. Oferujemy dopracowane kompleksowe systemy od wentylacji grawitacyjnej przez wymuszoną, po fermy otwarte jakie stwarzają warunki idealnego klimatu i optymalnego samopoczucia zwierząt. Obszar ścian fermy poniżej klap wentylacyjnych wykonujemy w technologii ścian żelbetowych. Gładkie powierzchnie wewnętrzne umożliwiają łatwe utrzymanie czystości.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Nieustannie zmieniające się warunki wymagają innowacyjnych, różnorodnych rozwiązań. Nowoczesny, odnoszący sukcesy rolnik chce optymalnie inwestować. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu WOLF System jest kompetentnym, niezawodnym i właściwym partnerem dla przyszłościowych inwestycji.