UJEŻDŻALNIE

Wasz sprawdzony i zaufany Partner

Wprowadzimy Twoje pomysły w życie. Odpowiemy na wszystkie pytania branżowe i zaprojektujemy kompletny ośrodek, począwszy od stajni i ujeżdżalni, aż po wszystkie niezbędne obiekty towarzyszące. Realizujemy obiekty w stali, drewnie i betonie. Zarówno wybór użytych materiałów, jak i ich wkomponowanie w architekturę obiektu jest dowolne.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Indywidualna forma i niepowtarzalna bryła konstrukcji

Dzięki dopracowanym szczegółom konstrukcyjnym i rozwiązaniom projektowym firma WOLF System buduje szybko i ekonomicznie unikalne obiekty jeździeckie. Budowane dla Państwa ujeżdżalnie zostaną zaprojektowane przez nasz doświadczony zespół tak, aby spełniały wszystkie wymogi i pasowały najlepiej do państwa potrzeb. Ujeżdżalnie wykonywane są w różnych wymiarach turniejowych. Mogą być ocieplane bądź nie. Elewację wykonujemy wg Państwa życzenia tak, aby jak najlepiej komponowała się z otoczeniem. Począwszy od fasady otynkowanej po drewnianą okładzinę, we wszystkich możliwych kombinacjach i elewacje z płyt warstwowych. Dla klientów, którzy stawiają na elegancję i prestiż obiektu stosujemy również drewniane podbitki dachowe wewnątrz obiektu jeździeckiego. Takie rozwiązanie ujmuje elegancją i estetyką wykonania. Budowane przez nas ujeżdżalnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno dla zwierząt jak i ludzi. Nasze ujeżdżalnie są doskonałym rozwiązaniem do celów turniejowych, treningowych oraz nauki jazdy konnej.

DREWNO

naturalnie

Drewno jest ekologicznym i naturalnym pod względem emisji CO2 materiałem budowlanym. Zapewnia przy...

jemny mikroklimat. Stanowi podstawę przyjaznej interakcji jeźdźca z koniem w codziennej pracy.

IDEALNE

uzupełnienie ujeźdżalni

Doradzimy również przy planowaniu miejsca do efektywnego i wygodnego przechowywania siodeł i inny...

ch akcesoriów jeździeckich. Ponadto zajmujemy się budową obiektów gastronomicznych takich jak restauracje i kawiarnie - przytulnych miejsc spotkań jeźdźców i gości. Zadbamy o to, aby jazda konna była dla wszystkich przyjemnością, a odwiedzający ośrodek goście mogli również miło spędzić czas.

BANDY JEŹDZIECKIE

estetyczne i funkcjonalne

Na budynek ujeżdżalni składa się nie tylko jego obudowa. Równie istotne są zapewnione przez na...

s bramy, drzwi, bandy jeździeckie, systemy przesuwnych i uchylnych bram w bandach oraz różne rozwiązania doświetlenia i wentylacji. Ich konstrukcja jest sprawdzona, trwała i wytrzymała. WOLF System zapewnia sprawdzone rozwiązania technologiczne w różnych wariantach konstrukcyjnych, natomiast dzięki stałej wymianie doświadczeń z jeźdźcami, hodowcami koni i firmami technologicznymi rodzą się wciąż nowe pomysły, które jesteśmy gotowi wprowadzić w życie.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Optymalne warunki oświetleniowe i dobra wentylacja

Odpowiednio dobrane systemy wentylacji i doświetlenia zapewniają idealny komfort dla zwierząt. Systemy wentylacyjne mogą być obsługiwane ręcznie lub zautomatyzowane (sterowane za pomocą stacji pogodowej w zależności od warunków atmosferycznych). Powierzchnie doświetleniowe w ścianie i na dachu zapewniają optymalne, naturalne oświetlenie.