UJEŻDŻALNIE

Wasz sprawdzony i zaufany Partner

Wprowadzimy Twoje pomysły w życie. Odpowiemy na wszystkie pytania branżowe i zaprojektujemy kompletny ośrodek, począwszy od stajni i ujeżdżalni, aż po wszystkie niezbędne obiekty towarzyszące. Realizujemy obiekty w stali, drewnie i betonie. Zarówno wybór użytych materiałów, jak i ich wkomponowanie w architekturę obiektu jest dowolne.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Projekt i budowa ujeżdżalni

Ujeżdżalnie wykonywane są w różnych wymiarach turniejowych, jak również w różnym standardzie wykończenia. To od inwestora zależy, czy będzie ona ocieplana czy też nie oraz jak będzie prezentowała się bryła budynku czy jego elewacja. Proponujemy rozwiązania, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością (m.in. obiekty wyposażone w drewniane podbitki dachowe wewnątrz budynku) ale też takie, które są w pełni funkcjonalne i ekonomiczne.

Budowane przez nas obiekty zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Ujeżdżalnia koni od WOLF System może zostać zaprojektowana i wykonana zarówno do celów treningowych, jak i turniejowych czy rekreacyjnych. Doradzamy we wszystkich kwestiach budowlanych i realizujemy całą koncepcję obiektu jeździeckiego, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i w porozumieniu ze specjalistami oraz inwestorem.

To od Klienta zależy, na jakie materiały budowlane się zdecyduje. Proponujemy konstrukcje stalowe, z drewna klejonego, oraz stal-drewno klejone. Maksymalna produkcja własna elementów konstrukcji zapewnia optymalną, certyfikowaną jakość ujeżdżalni koni. Możemy dzięki temu elastycznie reagować na życzenia Klientów i zapewnić płynny proces budowy.

DREWNO

naturalnie

Drewno jest ekologicznym i naturalnym pod względem emisji CO2 materiałem budowlanym. Zapewnia przyjemny mikroklimat. Stanowi podstawę przyjaznej interakcji jeźdźca z koniem w codziennej pracy.

IDEALNE

uzupełnienie ujeźdżalni

Doradzimy również przy planowaniu miejsca do efektywnego i wygodnego przechowywania siodeł i innych akcesoriów jeździeckich. Ponadto zajmujemy się budową obiektów gastronomicznych takich jak restauracje i kawiarnie - przytulnych miejsc spotkań jeźdźców i gości. Zadbamy o to, aby jazda konna była dla wszystkich przyjemnością, a odwiedzający ośrodek goście mogli również miło spędzić czas.

BANDY JEŹDZIECKIE

estetyczne i funkcjonalne

Na budynek ujeżdżalni składa się nie tylko jego obudowa. Równie istotne są zapewnione przez nas bramy, drzwi, bandy jeździeckie, systemy przesuwnych i uchylnych bram w bandach oraz różne rozwiązania doświetlenia i wentylacji. Ich konstrukcja jest sprawdzona, trwała i wytrzymała. WOLF System zapewnia sprawdzone rozwiązania technologiczne w różnych wariantach konstrukcyjnych, natomiast dzięki stałej wymianie doświadczeń z jeźdźcami, hodowcami koni i firmami technologicznymi rodzą się wciąż nowe pomysły, które jesteśmy gotowi wprowadzić w życie.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Ujeżdżalnie dla koni

Wspieramy inwestorów naszym wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i budowie kompletnych obiektów jeździeckich oraz pojedynczych obiektów. Ciągła wymiana doświadczeń z hodowcami koni, jak i zawodowymi jeźdźcami, pozwala nam na zaoferowanie Klientom przemyślanych rozwiązań budowlanych. Dbamy o to, by wymiary ujeżdżali dla koni były przyjazne zwierzętom pod względem systemów wentylacji, temperatury, jak i optymalnego doświetlenia.

W zakresie naszych kompetencji jest nie tylko projektowanie i budowanie ujeżdżalni koni, ale również wykonujemy stajnie, lonżowniki, budynki gospodarcze i socjalne, a nawet obiekty mieszkalne. Możemy dla Państwa stworzyć wymarzony ośrodek jeździecki, z uwzględnieniem wszelkich wymagań.

Każdy obiekt jeździecki musi mieć funkcjonalny podział przestrzeni, stąd też już na etapie projektowania obiektu uwzględniamy wszelkie aspekty, które mają na uwadze dobrobyt zwierząt, jak i komfort funkcjonowania właścicieli, pracowników, jeźdźców i odwiedzających. Wszystkie materiały i rozwiązania dobieramy indywidualnie, kładąc duży nacisk na detale, takie jak np. okna, bramy czy bandy jeździeckie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszymi ekspertami, gdzie przedstawiamy wszelkie szczegóły.