Hale z suwnicą

optymalne rozwiązania dla przemysłu

Wolf System modułowe hale systemowe jest rozwiązaniem lekkich i najtańszych hal stalowych i z drewna klejonego. Oferujemy system gotowych rozwiązań o zróżnicowanej szerokości, aby dobrać rozwiązanie optymalne i możliwie najtańsze. Główną zaletą modułowych hal systemowych jest najniższa cena wykonania w przeliczeniu na metr kwadratowy hali. Jednocześnie nasze wyjątkowe rozwiązania systemowe umożliwiają bardzo duże dostosowanie do oczekiwań klienta poprzez swobodny dobór pokrycia, rozmieszczenia bram, okien, drzwi czy naświetli. Budowa hali przemysłowej w naszym systemie jest bardzo szybka, a dzięki elementom projektowanym i wykonywanym z wykorzystaniem komputerów i maszyn CNC pozbawiona błędów montażowych. Nasze ekipy nie przeprowadzają „przeróbek” niepasujących elementów, ponieważ konstrukcja jest prefabrykowana z niemiecką precyzją. Na szczególną uwagę zasługują nasze projekty hal z suwnicami montowanymi na podkonstrukcji różnego typu. Doradzimy optymalne rozwiązanie dla hal z suwnica jedno- lub dwudźwigarową.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Ekonomiczne rozwiązania dla Twojej inwestycji

Hale z suwnicą są wyjątkowym rozwiązaniem które daje bardzo szerokie spektrum możliwości wykorzystania hali. Dzięki zintegrowanemu z konstrukcją systemowi podnoszenia i przesuwu następuje skróceniu czasu wykonania zadania, zwiększenie dokładności operacji i bezpieczeństwa jej wykonania. W efekcie pomimo zwiększenia kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych hali z suwnicą, jest to rozwiązanie bardzo wygodne i bardzo często ekonomicznie uzasadnione.

DORADZTWO

na najwyższym poziomie

Specjalistyczne rozwiązanie z suwnicą wymaga najwyższego poziomu doradztwa i obsługi technicznej...

, który gwarantuje najwyższą efektywność, dlatego też doradzimy i dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie, wykonamy prace budowlano-montażowe i przeprowadzimy techniczny odbiór urządzeń.

ROZWIĄZANIA

szyte na miarę

Nasze rozwiązania konstrukcji mogą być stosowane w współpracy z suwnicami różnych producent...

ów, jednak zawsze hala projektowana jest pod indywidualne zamówienie.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Projektowanie hali z suwnicą

W procesie projektowania i planowania obiektu uwzględniamy takie kwestie, jak: - zastosowanie suwnicy jedno- i dwudźwigarowej; - dostosowanie rozwiązań do koniecznej wysokości podnoszenia (również z zawiesiem); - analiza martwych obszarów pracy; - wybór grupy natężenia pracy (A1-A8); - ograniczenia pracy wózka; - konstrukcyjna wysokość obiektu z uwzględnieniem typów suwnicy; - dobór rozstawu ram ze względu na siły poziome.