Formularz
kontaktowy

O nas

Poznajmy się

Skąd pochodzimy?

Nasza historia rozpoczyna się w niewielkiej miejscowości Scharnstein w Austrii. To właśnie tam, w roku 1966, Johann Wolf – wizjoner wyprzedzający swoją epokę – daje początek Grupie WOLF, zakładając Wolf SystembauGesellschaftmbH. Niedługo później, dzięki wytrwałości

i energii Johanna, firma Wolf rozszerza działalność na kolejne rynki. Podróżując po całym świecie, Johann czerpie pełne garście inspiracji i umiejętnie przekształca je, dodając im prawdziwie austriackiego charakteru.

Co znaczy Wolf?

Nazwisko Wolf to dla nas synonim precyzji, ciągłego rozwoju i sumiennego realizowania postawionych sobie celów i marzeń. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które kształtuje nas wciąż na nowo i wytycza ścieżkę na przyszłość. Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość i solidność.

Zawsze w czołówce

WOLF Haus jest częścią grupy WOLF od ponad 50 lat, z zatrudnieniem ponad 3000 osób w 30 oddziałach staliśmy się liderem na rynku budownictwa drewnianego. Dla inwestorów, architektów oraz inżynierów budownictwa nasza firma to niezawodność i profesjonalizm w każdym calu. Ciągłe dążenie do odkrywania nowych rozwiązań oraz rozwój nowych, przyszłościowych technologii, to element filozofii naszej firmy. Solidność i odpowiedzialność za przyszłe pokolenia stanowi nasze motto. Tworzymy przyszłość z pasją.

Wszystko, co tworzymy i osiągamy, jest możliwie wyłącznie dzięki dobrej współpracy wszystkich zaangażowanych.

Johann Wolf