Formularz
kontaktowy

Opinie naszych Klientów

opinie WOLF System

Zbuduj z nami trwałą przyszłość

Zadowolenie naszych Klientów jest najwyższym komplementem. Cieszymy się, że od ponad 50 lat na arenie międzynarodowej i od 30 lat w Polsce możemy realizować Wasze plany i marzenia związane z budową obiektów inwentarskich i przemysłowych. Dziękujemy za zaufanie. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i wyrafinowanej technologii nasi Klienci otrzymują to co najlepsze. Dołącz do grona zadowolonych Klientów WOLF System.

Do wyboru firmy WOLF System przekonało nas to, że odpowiedziała na potrzeby naszej firmy jako Inwestora. Chodziło o to, aby zrozumieć jaka jest idea tego projektu, jaka jest dusza tak naprawdę tego projektu i rzeczywiście spotkaliśmy się z bardzo dobrym zrozumieniem naszego zamysłu.

Katarzyna Jaglarz, Vanto Equestrian Center

Jedynie firma WOLF System była nam w stanie zaproponować zbudowanie hali, która poza swoją kubaturą i użytecznością będzie przyjemna dla oka, przyjemna dla użytkownika, jasna, z elementami drewnianymi a estetyka tej hali była bardzo istotnym elementem naszej inwestycji.

Marta Stasiła-Sieradzka, Freak Park Będzin

Firma WOLF System zainteresowała nas swoją ofertą, ponieważ była kompleksowa, bo dawała nam pewność, że hala zostanie zaprojektowana i wykonana w należytej jakości.

Adela Walczak, Curling Łódź

Kadra firmy WOLF System to młodzi ludzie pełni energii, wiedzy i praca z nimi jest naprawdę przyjemnością.

Maciej Pilewski

Przede wszystkim spodobała mi się konstrukcja obory wykonana z drewna klejonego. Na początku zaważył aspekt wizualny a po ponad pięciu latach użytkowania mogę powiedzieć, że jest to bardzo trwały materiał, idealny na warunki oborowe.

Marcin Wojciechowski

Zadowoleni jesteśmy nie tylko z kurtyn, zwłaszcza z ich automatycznego sterowania i trzech niezależnych od siebie warstw, ale także konstrukcji dachu wykonanej z drewna klejonego, do której początkowo podchodziłem bardzo sceptycznie, ale teraz widzę, że sprawdza się idealnie w trudnych warunkach oborowych. Firma WOLF System przekonała nas nie tylko do tej konstrukcji, ale również do zamontowania siatki w jednej ze ścian szczytowych, co również się sprawdza i poprawia wentylację. 

Roman Wiencierz