LONŻOWNIKI

wszystko kręci się wokół Waszych oczekiwań

Konie są zwierzętami lubiącymi ruch. Zdrowie i wydajność Twoich koni zależy od codziennych ćwiczeń i treningu. Planując ośrodek jeździecki należy zadbać o możliwość przeprowadzenia treningu konia w każdych warunkach atmosferycznych. Kryty lonżownik pozwala przez cały rok trenować konia. Jest to duży atut ośrodka jeździeckiego.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Dbamy o witalność Twojego konia

Trening konia w lonżowniku niesie ze sobą szereg zalet – jest dobrym wsparciem w nauczaniu młodego konia, wzbogaca codzienny trening, pomaga w sprawnym powrocie do pracy po przerwie bądź kontuzji.
Zaufaj naszemu doświadczeniu w budowaniu obiektów jeździeckich.

JEŹDZIECTWO

to więcej niż pasja

Jeździectwo to wyjątkowa pasja, stąd cieszymy się, że możemy ją z Wami dzielić, nie tylko jako wykonawca obiektów jeździeckich, ale również jako partner tak ważnych wydarzeń, jakimi są zawody.

OD FUNDAMENTU

aż po dach

Rocznie budujemy ponad 3000 obiektów w całej Europie. Od ponad 50 lat zajmujemy się budową obiektów jeździeckich. Projektujemy i budujemy wszystkie typy budynków dla koni w szerokiej gamie konstrukcji. W zależności od życzeń i wymagań można wybierać pomiędzy materiałami budowlanymi - stalą, drewnem, betonem i ich kombinacjami. Oferujemy również szeroki wachlarz możliwości wykończenia obiektu oraz elastycznych zakres świadczonych usług.

WSZYSTKO

z jednej ręki

Kompleksowa produkcja elementów konstrukcji zapewnia najwyższą jakość, pozwala elastycznie reagować na życzenia Klientów i umożliwia sprawny i szybki proces budowy.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Kompetentny partner

Stała wymiana doświadczeń z jeźdźcami i hodowcami koni pozwala nam na opracowanie koncepcji lonżowników w różnych wariantach konstrukcyjnych. Sprawdzone rozwiązania zarówno w zakresie budowlanym jak i architektonicznym sprostają wszystkim życzeniom Inwestora.