Formularz
kontaktowy

Obory i hale rolnicze

Obory wolnostanowiskowe są przez nas projektowane w takich sposób, by cechowały się pełną swobodą ruchu i wysokim komfortem krów. Projektowane obory dzielimy zgodnie z potrzebami inwestorów na strefy o odpowiednich wymiarach – strefę chowu krów dojnych wraz ze strefą udoju, strefę krów zasuszonych, młodzieży i rozrodu wraz z odpowiednimi systemami odprowadzenia gnojowicy i zapleczem techniczno-socjalnym. Celem Wolf System jest stworzenie przyjaznego środowiska dla zwierząt, co, według doświadczeń naszych klientów, przekłada się na wyższą wydajność mleczną. Dodatkowo właściwy projekt budynków usprawnia i automatyzuje pracę hodowcy w oborach wolnostanowiskowych, oszczędzając przy tym czas i zasoby.

Obory i hale rolnicze w ofercie WOLF System

Ponad pół wieku doświadczenia w branży, specjalistyczna wiedza i nowoczesne technologie – wszystko to sprawia, że WOLF System jest wiodącą firmą w zakresie budownictwa rolniczego na miarę potrzeb współczesnych gospodarstw rolnych. W ramach naszych usług oferujemy Klientom obory i hale rolnicze, które budujemy na miarę ich oczekiwań.

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego – od doradztwa i wstępnych analiz, przez projektowanie i uzyskanie wymaganych dokumentów, na wdrożeniu rozwiązań projektowych i budowie kończąc. Działamy kompleksowo, dzięki czemu nasi Inwestorzy otrzymują w ramach jednej usługi pełne wsparcie specjalistów na każdym etapie współpracy. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się, dlaczego warto powierzyć nam budowę obiektów dla sektora rolniczego. Zbudujemy oborę i halę rolniczą dopasowaną do potrzeb Twojego gospodarstwa!

Obory wolnostanowiskowe i obory uwięziowe

Obory wolnostanowiskowe są przez nas projektowane w takich sposób, by cechowały się pełną swobodą ruchu i wysokim komfortem krów. Projektowane obory dzielimy zgodnie z potrzebami inwestorów na strefy o odpowiednich wymiarach – strefę chowu krów dojnych wraz ze strefą udoju, strefę krów zasuszonych, młodzieży i rozrodu wraz z odpowiednimi systemami odprowadzenia gnojowicy i zapleczem techniczno-socjalnym. Celem jest stworzenie przyjaznego środowiska dla zwierząt, co, według doświadczeń naszych klientów, przekłada się na wyższą wydajność mleczną. Dodatkowo właściwy projekt budynków usprawnia i automatyzuje pracę hodowcy w oborach wolnostanowiskowych, oszczędzając przy tym czas i zasoby.

Hodowcy, którzy preferują indywidualne traktowanie krów, decydują się na budowę obory uwięziowej. Tego typu obiekty pozwalają na dokładne obserwowanie każdej krowy i szybkie reagowanie na wszelkie anomalie żywieniowe czy zdrowotne.

Obora na opasy

Nowoczesne obory dla krów mlecznych WOLF System są szczególnie doceniane przez dotychczasowych klientów.  To jednak nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Projektujemy i budujemy również obory na opasy. Nasze obiekty gwarantują optymalne warunki chowu zwierząt. Wsłuchujemy się w zalecenia i oczekiwania inwestorów, a następnie doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, dopasowanych do konkretnego obiektu i wymagań klienta. Bez względu na to, czy ma to być ekonomiczna obora dla bydła mięsnego czy nowoczesna obora, wykonana z zastosowaniem najlepszych materiałów i rozwiązań technologicznych – będziemy w stanie Państwu pomóc.

Hale rolnicze

Niezbędnym elementem każdego nowoczesnego gospodarstwa rolnego zajmującego się hodowlą krów lub produkcją roślinną są hale rolnicze różnego przeznaczenia. Wolf System ofertuje hale rolnicze magazynowe, hale na płody rolne, w tym hale zasypowe na zboże, hale na ziemniaki, hale do magazynowania warzyw oraz ekonomiczne hale magazynowe i hale na maszyny rolnicze. Nasi doradcy analizując potrzeby gospodarzy są w stanie zaproponować funkcjonalne rozwiązania optymalizujące koszty budowy i utrzymania hali rolniczej.  Doświadczeni projektanci, inżynierowie i solidne ekipy montażowe zapewniają sprawny przebieg budowy, bezpieczeństwo oraz estetykę wykonania obiektów. Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy WOLF System – poznaj naszą ofertę. Budujemy hale rolnicze, obory dla bydła mięsnego, hale na maszyny rolnicze, obory na opasy, obory uwięziowe oraz obory wolnostanowiskowe.

Odpowiadając na potrzeby Klientów jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę, obejmującą doradztwo, projekt i budowę obiektów rolniczych wedle indywidualnych potrzeb. Każda hala rolnicza i obora dla bydła, jest projektowana z myślą o ekonomii, ergonomii budynku i specyficznych wymaganiach inwestora. Na początkowym etapie koncepcyjnym każdorazowo omawiamy z klientem jego preferencje i potrzeby. W dopasowaniu do nich przedstawiamy różne możliwości kształtowania hali rolniczej czy obory oraz najkorzystniejsze układy konstrukcyjne.

Budowa obiektów rolniczych z WOLF System

Dzięki ogromnym możliwościom produkcyjnym naszej fabryki, WOLF System jest solidnym partnerem w budowaniu obiektów rolniczych. Konstrukcję wykonujemy na podstawie projektów naszych doświadczonych projektantów, wykorzystując sprawdzone i pewne rozwiązania. Ponad 50 lat doświadczenia w budownictwie rolniczym przekłada się na najwyższą jakość końcowego obiektu. Jako wyposażenie obór stosujemy sprawdzone autorskie systemy wentylacji ściennej (kurtyny wentylacyjne w różnych konfiguracjach) oraz dachowej (świetliki kalenicowe).

Nasz profesjonalny system ramowy łączący zalety stali i drewna klejonego to najczęściej wybierane rozwiązanie przy budowie obiektów inwentarskich. Drewno klejone jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale ponadto ma wiele cech fizycznych i użytkowych, dających, w konkretnych zastosowaniach, przewagę nad konstrukcjami stalowymi czy żelbetowymi (jest m.in. odporne na działanie środowisk agresywnych i ognia czy pozwala na kształtowanie obiektów o dużych rozpiętościach).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Po poznaniu Państwa potrzeb, przedstawimy ofertę budowy hal rolniczych oraz obór. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, by zaprojektować i zbudować dla Państwa nowoczesny obiekt, który sprosta Państwa potrzebom. Dokładna analiza wymagań klienta, przemyślany projekt, dopasowane do przeznaczenia obiektu rozwiązania konstrukcyjne oraz sprawna i doświadczona ekipa montażowa, przekładają się na bezproblemową realizację i maksimum satysfakcji z inwestycji!