HALE PRZEMYSŁOWE

od planowania do kluczowych dostaw

Nowoczesna architektura w połączeniu z ekonomiczną konstrukcją! Jesteśmy wykonawcą hal przemysłowych oraz budynków biurowych w technologii szkieletowej. Każdy obiekt przemysłowy planujemy kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich branż i czynników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie zakładu. Sprawny przebieg prac budowlanych, ekonomia konstrukcji i nowoczesna architektura są dla nas podstawą projektowania każdego obiektu przemysłowego. Nasze różnorodne systemy konstrukcji nośnej hal stanowią idealne rozwiązanie dla każdego obiektu przemysłowego. Przedsiębiorstwo budowy maszyn, fabryka części samochodowych, przemysł chemiczny i spożywczy - WOLF System znajdzie optymalne rozwiązanie konstrukcyjne dla każdych potrzeb.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Rozwiązania dla biznesu

W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania lekkich hal systemowych w konstrukcji stalowej, drewnianej (drewno klejone) oraz z wykorzystaniem elementów żelbetowych. Nasze systemowe hale modułowe o bardzo zróżnicowanej szerokości pozwolą wybrać optymalne i najtańsze z możliwych rozwiązań dla Twojego biznesu. Nasze hale produkcyjne w konstrukcji stalowej standardowo zabezpieczamy antykorozyjnie stosując ocynk ogniowy.
W naszym portfolio znajdują się zarówno proste i nowoczesne hale magazynowe, jak i skomplikowane hale przemysłowe z budynkiem biurowym i aneksami socjalnymi. Szeroki wybór konstrukcji sprawia, że oferta WOLF System jest elastyczna i dostosowana do potrzeb Klienta i wymagań normowych.

KONSTRUKCJE STALOWE

jesteśmy jednym z największych producentów konstrukcji stalowych w Europie

WOLF System należy do wiodących zakładów produkcyjnych konstrukcji stalowych w Europie. Co roku z głównego zakładu produkcyjnego wyjeżdża ponad 30 000 ton konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy typ konstrukcji od prostych elementów do skomplikowanych konstrukcji przestrzennych. Dzięki nowoczesnym liniom technologicznym produkujemy wysokiej jakości elementy budowlane.

STABLINY PARTNER

Twojej inwestycji

Ponad 50 lat doświadczenia i ciężkiej pracy pozwoliło grupie WOLF System osiągnąć sukces i ustabilizowaną pozycję wśród największych firm branży budowlanej na arenie międzynarodowej, a szeroka oferta dla przemysłu przyciąga do nas każdego roku wielu nowych Klientów

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Rozwiązania "szyte na miarę"

W zależności od potrzeb planujemy i budujemy sale dla szerokiej gamy zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o magazyny czy budynki produkcyjne, sale dla gmin, sportu i rekreacji, domy samochodowe, rynki konsumenckie, budynki dla bioenergii czy specjalne konstrukcje: nasze planowanie i realizacja know-how nie pozostawiają nic do życzenia i obejmuje wszystkie wymagania branżowe.
Dobór właściwego materiału odgrywa istotną rolę w prawdziwym znaczeniu. Realizujemy systemy nośne w stali, drewnie, betonie lub mieszaninie materiałów zrównoważonych, przystosowane do wszystkich wymagań statycznych, ekonomicznych i optycznych.
Wszystkie drzwi są otwarte dla Ciebie podczas projektowania budynku.