ZBIORNIKI NA GNOJOWICĘ

100% jakości WOLF System dla lepszego magazynowania

Nawóz w postaci gnojowicy zawiera cenne składniki odżywcze, które są pobierane przez rośliny z gleby lub aplikowane dolistnie. Celem właściwego magazynowania i wykorzystania gnojowicy jest optymalne dozowanie składników odżywczych roślinom uprawnym oraz ochrona środowiska.

Zbiorniki na gnojowicę

W WOLF System staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, stąd też robimy co w naszej mocy, aby proponowane rozwiązania były na najwyższym poziomie , ale też opłacalne i ekonomicznie . Dbamy o jakość materiałów, funkcjonalność projektów i wykonanie z niezwykłą starannością. Naszym atutem jest stosowana przez nas technologia budowlana sprawdzona od ponad 50 lat oraz własne opatentowane szalunki stalowe bez-przetykowe, zapewniające maksymalną szczelność budowanych zbiorników. Inwestycje dopasowujemy do wszelkich wymagań technicznych, ekonomicznych i wizualnych, stąd też zbiorniki na gnojownicę wpisują się w oczekiwania Klientów o różnych potrzebach.

Zbiornik na gnojowicę betonowy

Projektując zbiornik żelbetowy na gnojownicę dbamy o to, by był on przede wszystkim szczelny i spełniał swoje zadanie. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu doradzimy, zaprojektujemy i wybudujemy każdy monolityczny zbiornik żelbetowy do magazynowania wszelkich materiałów płynnych w tym również na gnojowicę. Warunki, koszty budowy oraz wielkość zbiorników są uwzględniane na etapie planowania i projektowania. Dzięki różnym rodzajom szalunków, budujemy obiekty typowe o pojemności od 31 m³ do 10 000 m³, otwarte lub z opcjonalnym stropem żelbetowym. Każdy monolityczny zbiornik żelbetowy do magazynowania gnojowicy jest solidny, wytrzymały i jest zaprojektowany zgodnie z normą Eurokod zapewniającą trwałość  budowli minimum 50 lat.

Zbiorniki żelbetowe

Stworzone i wyprodukowane przez WOLF System specjalne szalunki stalowe-bezprzetykowe sprawdzą się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach. Aby zagwarantować szybką i ekonomiczną budowę, a zarazem zapewnić szczelność i wytrzymałość naszych obiektów, stosujemy różne typy szalunków. Monolityczne zbiorniki żelbetowe na gnojownicę w Systemie Wolf budowane są na bazie naszego wieloletniego doświadczenia. Posiadamy własne programy do obliczania statyki obiektów w tym niezbędnych inżynierów do opracowania konstrukcji i projektów  oraz własne brygady montażowe do wykonania zbiornika na miejscu  budowy. Podwójnie zbrojone płyty denne i ściany, betony wysokiej klasy odporne na działanie środowiska wewnątrz i na zewnątrz zbiornika oraz certyfikowane uszczelnienia przerw roboczych wyróżniają nas na rynku wykonawców  tego typu obiektów.

Zbiorniki od WOLF System

Decydując się na współpracę z WOLF System w zakresie projektowania i wykonawstwa szczelnych zbiorników na gnojownicę, możesz liczyć na projekt dopasowany do Twoich potrzeb oraz gwarantujący pełną ochronę środowiska naturalnego przed skażeniem azotanami wód gruntowych. Wysoka jakość stosowanych elementów monolitycznej  konstrukcji, wytrzymałość i odporność elementów żelbetowych zbiornika, a także krótki czas wykonania decyduje o właściwym wyborze Wolf System jako zaufanego  partnera Państwa inwestycji. Budując zbiorniki na gnojownicę dla naszych Klientów już od 50 lat  priorytetowo traktujemy ich satysfakcję i zadowolenie, zawsze dokładając wszelkich starań, by realizacja przebiegła terminowo i z dbałością o każdy detal. Chcesz wiedzieć więcej o zbiornikach od WOLF System? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.