Formularz
kontaktowy

Silosy rolnicze

Silosy rolnicze

Silosy rolnicze żelbetowe to propozycja dla każdego gospodarstwa rolnego. Ich monolityczna, cylindryczna konstrukcja, powstaje przy pomocy stalowych, nienasiąkliwych szalunków przestawnych, montowanych bez ściągów i rur dystansowych, co gwarantuje maksymalny poziom szczelności. Sam fakt, że silosy rolnicze WOLF Haus są wykonane z żelbetu sprawia, że stają się one niesamowicie stabilne oraz ognioodporne. Żelbet słynie bowiem ze swojej jakości i niezawodności.

Silosy dla rolnictwa

Silosy dla rolnictwa mogą służyć do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich – m.in. zbóż, trocin, wiórów, zrębki, pelletu czy biomasy. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, boczne parcie gruntu, zbocza lub wody gruntowe nie mogą szkodzić konstrukcji. Nasze projekty zapewniają odpowiednie warunki i dbają o bezpieczeństwo przechowywanych surowców. Składowany w silosach materiał nie jest narażony na działanie opadów atmosferycznych, zmiennych temperatur i innych czynników. Co więcej, oferowane przez nas silosy rolnicze monolityczne żelbetowe nie powodują przymarzania i przyklejania materiałów do ścian silosów.

Decydując się na silosy dla rolnictwa z WOLF Haus, inwestorzy mogą liczyć na szybkość realizacji zadania z zachowaniem wszelkich zasad technicznego wykonania robót i wymogów nowoczesnej technologii. Zapewniamy optymalną jakość i płynny proces budowy, a także bezproblemową komunikację na każdym etapie współpracy. Projektując zbiorniki dla rolnictwa z żelbetu stawiamy na ekonomiczność oraz precyzję, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich norm budowlanych. Zależy nam na satysfakcji Klientów, ale dbamy zarazem o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych monterów. Dysponujemy opatentowanym urządzeniem do rozszalowywania wraz z koszem montażowym, co przekłada się na efektywność i wysoką jakość pracy.

Budowa silosów rolniczych

W zależności od potrzeb inwestorów, możemy zaprojektować i wybudować rolnicze silosy żelbetowe o różnej wysokości i średnicy, służące różnym zastosowaniom. Wykonujemy magazyny płaskie, ale też wysokie silosy. Możliwość dopasowania projektu oraz technologii WOLF System do indywidualnych potrzeb, pozwala na stworzenie zoptymalizowanych rozwiązań, które zapewnią Państwu wystarczającą ilość miejsca do przechowywania materiałów.

Bazując na naszych wiedzy i umiejętnościach, pomagamy w dobraniu najlepszych rozwiązań. Zaopatrujemy silosy w akcesoria, np. gazoszczelne drzwi ze stali szlachetnych (przy silosach na zboża pełnoziarniste), drabiny, podesty i inne udogodnienia. Wieloletnie doświadczenie w budowie silosów rolniczych żelbetowych oraz własny, sprawdzony system szalunku, pozwalają nam na osiągnięcie najwyższej jakości i szczelności obiektów o różnych wymiarach. Jesteśmy zdeterminowani, by dostarczać Państwu możliwie najlepsze rozwiązania i sprostać wszelkich wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły oferty.