Formularz
kontaktowy

Hale stalowe

Hale stalowe Wolf System

WOLF System jest jedną z najpotężniejszych firm europejskich w przemyśle konstrukcji stalowych. Projektujemy i budujemy hale stalowe, których komponenty powstają w zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych. Specjalizujemy się zarówno w zakresie hal stalowych, jak i połączeń węzłów, konstrukcji dachowych, kratownic, systemów suwnicowych, schodów stalowych, podestów czy konstrukcji instalacji. Czy to liniowe hale stalowe, złożone konstrukcje przestrzenne czy szczegółowe rozwiązania architektoniczne – w WOLF System sprostamy oczekiwaniom inwestora.

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Nasi pracownicy mają wysokie kompetencje, a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują na wszystkich etapach pracy. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami w zakresie konstrukcji stalowych – od prostych hal stalowych, po złożone i zindywidualizowane konstrukcje stalowe.

Producent hal stalowych

WOLF System jako producent hal stalowych zapewnia klientom zautomatyzowaną, sprawną produkcję hal o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Gwarantujemy szerokie możliwości w nadawaniu kształtu i formy konstrukcjom, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom przedsiębiorstwa.

Wszystkie hale stalowe są w standardzie ocynkowane, co stanowi skuteczne zabezpieczenie przed korozją. Ocynkowana hala nie wymaga konserwacji ani odnawiania powłoki. Może cieszyć swoją funkcjonalnością latami, zapewniając użytkownikom maksimum satysfakcji. Dodatkowo proponujemy szeroki wachlarz innych zabezpieczeń, np. specjalnych powłok malarskich lub ognioodpornych. Każdy inwestor może zdecydować, czego potrzebuje.

Stawianie konstrukcji stalowej z Wolf System

Projekt hali stalowej

Stal to bardzo wytrzymały i stabilny materiał, który doskonale nadaje się do budowy hal.  Wielkość i szczegóły konstrukcyjne hal stalowych WOLF System są projektowane indywidualnie pod kątem przeznaczenia i wymagań inwestora. Tworzymy projekty hal stalowych dla sektorów: rolniczego, przemysłowego, handlowego czy rekreacyjnego. Nasze rozwiązania sprawdzą się w każdym środowisku, imponując swoją solidnością i stabilnością. Konstrukcja hali stalowej może być zarówno podparta, jak i samonośna.

Oprócz hal stalowych o złożonej konstrukcji, proponujemy również naszym Klientom magazyny płaskie, które stanowią bardziej ekonomiczne rozwiązanie (np. opłacalne w przypadku płodów rolnych). Nie mają one podpór, a praktyczne oparcie konstrukcji stanowią ściany zasypowe. Masz inne potrzeby? Na przykład hala stalowa z biurem albo hala stalowa ocieplana? A może nie wiesz, jak powinien wyglądać Twój projekt hali stalowej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Budowa hali stalowej

WOLF System jest liderem w branży. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom inwestorów, którzy nam zaufali. Zapewniamy sprawną i szybką budowę. Dzięki temu, że na miejscu jedynie składamy halę (bez spawania), a wszelkie elementy powstają w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym, gwarantujemy Państwu sprawną, szybką i profesjonalną budowę. Dysponujemy własnym, bardzo dużym magazynem na stal, który mieści kilka tysięcy ton surowca – w efekcie realizujemy zamówienia nawet w trybie ekspresowym! Budowa hali stalowej z WOLF System to pewna inwestycja. Zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom! Zapraszamy do kontaktu.