Formularz
kontaktowy

Hale

W WOLF System powiadamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży, co pozwoliło nam wejść w posiadane specjalistycznej wiedzy i opracować niezwykłe technologie, dzięki którym dziś oferujemy Klientom zaawansowane rozwiązania budowlane. Realizujemy różne projekty – budujemy hale stalowe, hale z płyty warstwowej, hale z drewna klejonego. Odpowiedni materiał konstrukcyjny dopasowujemy do każdego projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie oraz budowę obiektów inwentarskich wedle pomysłów i potrzeb Klientów. Wyróżnia nas to, że działamy kompleksowo – od fundamentów, aż po dach. Tym sposobem optymalizujemy koszty, jak i zapewniamy najwyższy standard realizacji.

Hale z płyty warstwowej

W WOLF System projektujemy i wykonujemy hale magazynowe, przemysłowe i rolnicze wedle indywidualnych wymogów Klientów. Proces projektowania rozpoczynamy od określenia przeznaczenia obiektu – na przykład: hala na maszyny, hala na płody rolne, hala magazynowa, hala wielofunkcyjna, hala produkcyjne. Kierując się funkcjonalnością i ekonomicznością hali, tworzymy następnie jej szczegółowy projekt. Hale z płyty wielowarstwowej[CW1] , które budujemy w WOLF System, cechuje to, że każdy element konstrukcyjny zostaje precyzyjnie zaprojektowany i wykonany – efektem jest najwyższa jakość końcowego obiektu.

Hale stalowe

Hale stalowe stanowią jeden z trendów w nowoczesnym budownictwie. Eliminują wiele problemów związanych z klasyczną formą budowy obiektów murowanych, a przy tym zapewniają szerokie możliwości projektowe. W WOLF System już na etapie projektowania przystosowujemy projekt do konkretnych systemów i układów, co sprawia, że inwestorzy otrzymują hale stalowe dopasowane do ich oczekiwań. Przekłada się to na oszczędność czasu oraz środków – hali nie trzeba później przebudowywać i dostosowywać do potrzeb, ponieważ jest skrojona na miarę.  Poza tym istotną zaletą hal stalowych jest to, że proces budowy nie jest uzależniony od warunków atmosferycznych. Konstrukcje powstają w fabryce i dopiero na placu budowy są składane w całość. Budowa hal stalowych zajmuje zatem znacznie mniej czasu niż standardowa budowa obiektów murowanych.

Hale z drewna klejonego

Jeśli poszukują Państwo wykonawcy inwestycji budowy hali, oferujemy Państwu system ramowy z kombinacją stali i drewna klejonego, który jest nie tylko atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem, ale również korzystnym z konstrukcyjnego punktu widzenia. Drewno klejone posiada wiele cech fizycznych i użytkowych, odpowiadających za jego przewagę nad innymi materiałami budowlanymi. Jest przede wszystkim odporne na działanie środowisk agresywnych, więc doskonale znajduje zastosowanie w rolnictwie, na produkcji czy w różnego rodzaju halach magazynowych. Jego właściwości umożliwiają kształtowanie obiektów o nawet bardzo dużej powierzchni, z kolei zastosowanie słupów pośrednich daje możliwość zmniejszenia przekrojów głównej konstrukcji nośnej i optymalizację kosztów.

Hale magazynowe i inne z WOLF System

Szeroki wybór dostępnych form architektonicznych i możliwość dopasowania projektu do indywidualnych wymagań sprawiają, że skutecznie i sprawnie realizujemy różnorodne rozwiązania konstrukcyjne przy budowie hal magazynowych, rolniczych, przemysłowych i innych. Wykorzystując stal, drewno i beton, tworzymy hale o bardzo dużych rozpiętościach w możliwe najkrótszych terminach. Odpowiedni projekt, właściwie dobrana technologia budowy hali rolniczej, dopasowane do przeznaczenia obiektu rozwiązania konstrukcyjne oraz wykwalifikowana ekipa montażowa gwarantują sukces przedsięwzięcia i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!