Hale na płody rolne WOLF System

zawsze najlepszy wybór

W halach przeznaczonych na składowanie płodów rolnych wymagana jest ścisła kontrola parametrów powietrza oraz zapewnienie optymalnych warunków tlenowych. Zapobiega to niszczeniu i pozwala utrzymać wysoką jakość składowanych produktów.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Hale na płody rolne

Hale na płody rolne WOLF System przeznaczone są do składowania produktów wytworzonych w działalności rolniczej, tj. działalności związanej z uprawą roślin oraz chowem i hodowlą zwierząt. Muszą być odpowiednio zaprojektowane i wykonane, aby możliwe było zapewnienie optymalnych warunków tlenowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów, hale ma płody rolne, służące do magazynowania warzyw, owoców czy zbóż, gwarantują odpowiednie warunki przechowywania, świeżość i higienę. Zapobiega to niszczeniu produktów, a także pozwala utrzymać ich wysoką jakość, co ma ogromne znaczenie przy ich dalszej dystrybucji.

Jeśli hale magazynowe dla rolnictwa wymagają również warunków chłodniczych, możemy zaprojektować i wykonać taką halę. Wykorzystujemy do tego celu konstrukcje z płyt warstwowych, które przy 200 mm grubości izolacji termicznej pozwalają na uzyskanie współczynnika przenikania ciepła o wartości U=0,11 W/m²K. Płyty warstwowe są lekkie, ekonomiczne oraz ognioodporne, stąd też jest to idealne rozwiązanie dla fasad magazynów i chłodni. Poza tym, w zależności od typu magazynowanych zbiorów, proponujemy także różne rozwiązania technologiczne – np. uniemożliwiające skraplanie się pary wodnej wewnątrz budynku.

PRODUKCJA

na najwyższym poziomie

Dzięki ogromnym możliwościom produkcyjnym własnej wytwórni elementów konstrukcyjnych, firma WOLF System jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty, Nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne zapewniają precyzję z zachowaniem najwyższych standardów jakości i terminowości wykonania.

PLANOWANIE

to podstawa

WOLF System oferuje całościową koncepcję, począwszy od wstępnego planowania aż do zakończenia indywidualnego projektu. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnego i ekonomicznego rozwiązania, dostosowanego każdorazowo do potrzeb Klienta.

PERFEKCJA

w każdym detalu

Starania ponad 3000 zmotywowanych i wysoko wykwalifikowanych pracowników w dziedzinach doradztwa, rozwoju, projektowania, produkcji, logistyki i montażu skutkują zadowoleniem naszych Klientów. Kompetencje i nastawienie na ekonomię rozwiązań są dla nas na każdym etapie realizacji Państwa projektu najistotniejsze.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Hale na zboże

Przechowywanie zboża wymaga odpowiednich warunków. Aktualnie stosuje się wiele rozmaitych typów budynków, które dobrze się sprawdzą w tym zadaniu, a różnią się one wielkością, technologią wykonania czy bryłą obiektu budowlanego. Po przedstawieniu potrzeb i oczekiwań Inwestora, z uwzględnieniem tego, jakie produkty będą przechowywane, podpowiadamy możliwie najlepsze rozwiązania. Jednocześnie dbamy o kwestie ekonomiczne, jak i o to, aby możliwe było późniejsze rozbudowanie hali, gdy zajdzie taka konieczność.

Hale na zboże WOLF System budujemy z konstrukcji, stalowych, z drewna klejonego,  lub mieszanych, zależnie od oczekiwań Inwestora – kwestii finansowych, estetycznych czy funkcjonalnych. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na szybką realizację budów, a doświadczeni fachowcy dbają, by cały proces budowlany przebiegł bez zakłóceń.

Hale na ziemniaki

Ziemniaki są bardzo popularnym warzywem, którego uprawa w Polsce odbywa się na masową skalę. Ich właściwe przechowywanie pozwala na zachowanie świeżości, jędrności i smaku. Hale na ziemniaki muszą być więc właściwie przystosowane, aby panowały w nich pożądana wilgotność i temperatura. Budujemy je w technologii najlepiej dopasowanej do potrzeb Inwestora – z konstrukcji stalowych, z drewna klejonego lub żelbetu, o pożądanej wielkości, wymiarach i estetyce. Przydatność ziemniaków uzależniona jest od warunków składowania, a w odpowiedniej hali na płody rolne można je z powodzeniem przechowywać nawet przez 7-9 miesięcy.