Hale na płody rolne WOLF System

zawsze najlepszy wybór

W halach przeznaczonych na składowanie płodów rolnych wymagana jest ścisła kontrola parametrów powietrza oraz zapewnienie optymalnych warunków tlenowych. Zapobiega to niszczeniu i pozwala utrzymać wysoką jakość składowanych produktów.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Magazynowanie płodów rolnych

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów, obiekty dedykowane pod magazynowanie warzyw czy owoców firmy WOLF gwarantują odpowiednie warunki przechowywania, świeżość i higienę. Produkty, które wymagają ściśle określonej temperatury i wilgotności przechowywania, są składowane w chłodniach. Chłodnie projektuje się jako dodatkowe pomieszczenie w magazynach, odpowiednio zaizolowane, aby możliwe było uniknięcie strat energii potrzebnej do utrzymania stałej niskiej temperatury. Konstrukcje z płyt warstwowych są idealnym rozwiązaniem dla chłodni. Przy 200 mm grubości izolacji termicznej jesteśmy w stanie uzyskać współczynnik przenikania ciepła o wartości U=0,11 W/m²K. Płyty warstwowe są lekkie, ekonomiczne oraz dostępne w wersji ognioodpornej. Jest to idealne rozwiązanie dla fasad magazynów i chłodni.

PRODUKCJA

na najwyższym poziomie

Dzięki ogromnym możliwościom produkcyjnym własnej wytwórni elementów konstrukcyjnych, firma WO...

LF System jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty, Nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne zapewniają precyzję z zachowaniem najwyższych standardów jakości i terminowości wykonania.

PLANOWANIE

to podstawa

WOLF System oferuje całościową koncepcję, począwszy od wstępnego planowania aż do zakończeni...

a indywidualnego projektu. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnego i ekonomicznego rozwiązania, dostosowanego każdorazowo do potrzeb Klienta.

PERFEKCJA

w każdym detalu

Starania ponad 3000 zmotywowanych i wysoko wykwalifikowanych pracowników w dziedzinach doradztwa, r...

ozwoju, projektowania, produkcji, logistyki i montażu skutkują zadowoleniem naszych Klientów. Kompetencje i nastawienie na ekonomię rozwiązań są dla nas na każdym etapie realizacji Państwa projektu najistotniejsze.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Sprawdzony system budowania

Nasz sprawdzony układ konstrukcyjny, taki jak ramowa konstrukcja nośna bez podpór pośrednich typu stal-drewno klejone, stal-stal czy też beton-drewno klejone to funkcjonalne rozwiązanie, stosowane dla hal magazynowych rolniczych, który pozwala budować obiekty o znacznej rozpiętości. Dzięki zaawansowanym możliwościom technicznym oraz przemyślanemu planowaniu na etapie projektowania, nasze hale mogą rozstać rozbudowane lub przeznaczone do innych celów.