Formularz
kontaktowy

Zbiorniki przemysłowe

Zbiorniki przemysłowe żelbetowe z WOLF System

WOLF System jest czołowym producentem zbiorników żelbetowych w Europie. Mamy ponad 50 lat doświadczenia w branży i możemy pochwalić się realizacją ponad 6000 cylindrycznych zbiorników na koncie. Proponujemy naszym Klientom zbiorniki przemysłowe żelbetowe, które mają zróżnicowane przeznaczenie – od zbiorników na gnojowicę, poprzez zbiorniki dla biogazowni oraz silosy wieżowe na wióry, trociny i zrębki drzewne, aż po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków.

Stosowanie autorskich rozwiązań konstrukcyjnych pozwala nam na swobodne dopasowanie wymiarów i kształtu do indywidualnych potrzeb Zlecających. Nasz dział projektowy specjalizuje się w doborze rozwiązań i zabezpieczeń dla obiektów o specyficznych wymaganiach. Projektując zbiorniki przemysłowe żelbetowe stawiamy na ekonomiczność oraz precyzję, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich europejskich i polskich norm bezpieczeństwa.

Producent zbiorników przemysłowych żelbetowych

Zbiorniki przemysłowe żelbetowe mogą być wykorzystywane do magazynowania substancji płynnych w zakładach przemysłowych, zakładach przetwórstwa, oczyszczalniach ścieków oraz biogazowniach. Stabilny system bezściągowych szalunków stalowych zapewnia maksymalną szczelność zbiorników, a wysokiej klasy materiały wykorzystane do ich budowy zapewniają maksymalna wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie magazynowanych produktów. Jako producent zbiorników przemysłowych żelbetowych dbamy o to, by pomóc Klientom dobrać najlepsze rozwiązania dla ich inwestycji. Właściwie zaprojektowane zbiorniki podnoszą funkcjonalność każdego obiektu.

Zbiorniki żelbetowe

Zbiorniki żelbetowe to wymagające konstrukcje, które muszą odpowiadać na potrzeby przedsiębiorstw, ale i spełniać normy, które gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zbiorniki WOLF System wyróżniają opracowane przez nas wysokiej jakości szalunki, które nie posiadają kotew łączących. Zapewnia to maksymalną szczelność budowanych zbiorników przemysłowych oraz wysoką elastyczność w dopasowaniu grubości oraz wysokości ścian. Przy budowie zbiorników przemysłowych wykorzystujemy szalunki w przedziale średnicy od 4,5 do 50 metrów.

Zbiorniki przemysłowe żelbetowe z WOLF System mogą mieć objętość od zaledwie 31 m³ do nawet 10 000 m³. Dysponujemy doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, dzięki którym wykonujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Od projektowania zbiorników żelbetowych, po ich kompleksową budowę. Łączymy tradycję i nowoczesność, dzięki czemu szybko, efektywnie i z uwzględnieniem interesów ekonomicznych inwestora realizujemy powierzone nam zadania. Proponujemy rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania formalno-prawne, jak też wysokie oczekiwania inwestorów wobec naszych realizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty producenta zbiorników przemysłowych żelbetowych WOLF System.