Hale magazynowe rolnicze

doskonale dopasowane do konkretnych zastosowań

Szeroki wybór możliwych form architektonicznych indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta - nasz zespół doradców wesprze Cię już na etapie planowania, aby możliwe było znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zbuduj z nami trwałą przyszłość.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Hale magazynowe rolnicze

WOLF System specjalizuje się w budowie obiektów rolniczych, w tym również systemowych hal stalowych i z drewna klejonego. Wykonujemy projekty, które są dokładnie dopasowane do wymagań Inwestorów. Mamy w tym zakresie ponad 50-letnie doświadczenie, którym z przyjemnością się dzielimy. Jeśli chodzi o hale magazynowe rolnicze, to oferujemy Klientom przeprowadzenie przez cały proces budowlany – od formalności, przez projekt, wybór technologii i materiałów, aż po wykonanie prac budowlanych pod klucz lub w innym, ustalonym zakresie.

Poza standardowym wyposażeniem obiektów w drzwi, bramy i naświetlenia ścienne, na życzenie wyposażamy również rolnicze hale magazynowe w inne elementy, które podnoszą ich funkcjonalność. Mogą to być na przykład rampy załadunkowe, ściany działowe, antresole, izolacja termiczna i wiele innych. Dbamy zarazem o to, by budynek można było w późniejszym czasie rozbudować, gdy zaistnieje taka potrzeba.

RÓŻNORODNOŚĆ

elastyczność i innowacyjność

W WOLF System dbamy o szczegóły. Aby spełnić oczekiwania Klientów stosujemy maksymalnie dopracowane rozwiązania również dla najmniejszych elementów budynku. Niezależny zespół projektantów i inżynierów opracowuje nowe rozwiązania w celu zapewnienia najwyższej jakości oraz dostosowuje sprawdzone rozwiązania do indywidualnych wymagań.

URZECZYWISTNIAMY

Wasze marzenia

Nasze projekty są każdorazowo dostosowywane do aktualnych wymagań technicznych oraz indywidualnych potrzeb Inwestora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Klienta - doradzić, zaplanować i wykonać obiekt. Z pomocą naszych specjalistów z zakresu planowania i projektowania konstrukcji potrafimy sprawnie opracować plan i oszacować koszt inwestycji.

WASZ SPRAWDZONY

i zaufany partner

Przeszkolone brygady montażowe gwarantują szybki i bezproblemowy przebieg budowy przy zachowaniu najwyższej precyzji wykonania. Nad prawidłowością montażu czuwają nasi inżynierowie.

Hala magazynowa dla rolnika

W gospodarstwie rolnym bardzo ważną rolę odgrywa odpowiednia i przemyślana infrastruktura. W WOLF System dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć dla Państwa przestrzeń funkcjonalną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Projektujemy i budujemy hale na maszyny rolnicze, hale magazynowe dla rolników czy po prostu hale wielofunkcyjne.

Zamknięte hale chronią mienie gospodarza przed zniszczeniem lub kradzieżą, a do tego są zdecydowanie łatwiejsze do monitorowania, co podnosi poziom bezpieczeństwa, skutecznie odstrasza intruzów, ale też pozwala na dokładną kontrolę tego, co dzieje się na terenie obiektów.

Rolnicza hala magazynowa

Wybór materiału konstrukcji hali pomiędzy stalą, drewnem klejonym BSH czy żelbetem, nie jest łatwym zadaniem, dlatego po wysłuchaniu potrzeb Inwestorów, podpowiadamy im możliwie najlepsze rozwiązania. Technologia budowlana ma bowiem wpływ na koszt budowy, sposób użytkowania i zagospodarowania hali, ale też na estetykę i praktyczność.

Rolnicza hala magazynowa ma służyć swoją funkcjonalnością latami, sprzyjać utrzymaniu porządku w gospodarstwie czy chronić przechowywane maszyny rolnicze, urządzenia i inne materiały przed kradzieżą oraz działaniem czynników zewnętrznych. Co więcej, nasze hale magazynowe rolnicze mogą służyć także do przechowywania zbiorów warzyw czy owoców i ich dystrybucji. Stąd też bardzo ważne jest, aby poznać potrzeby Inwestora, a następnie dopasować obiekt i jego wyposażenie, co przełoży się na satysfakcję Klienta. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak działamy i co proponujemy? Skontaktuj się z naszymi doradcami