Hale magazynowe rolnicze

doskonale dopasowane do konkretnych zastosowań

Szeroki wybór możliwych form architektonicznych indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta - nasz zespół doradców wesprze Cię już na etapie planowania, aby możliwe było znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zbuduj z nami trwałą przyszłość.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Hale dla przemysłu rolniczego - przemyślane w formie i funkcji

Nasze sprawdzone systemy hal są idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla przemysłu. Różnorodność materiałów z których wykonujemy konstrukcje stanowi niewyczerpany zasób do realizacji Waszych pomysłów. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i realizacji obiektów budowlanych. Zajmujemy się rozbudową istniejących obiektów i realizacją całych zakładów produkcyjnych. Oferujemy kompletną gamę rozwiązań budowlanych od hal magazynowych przez hale produkcyjne do aneksów biurowych i budynków mieszkalnych dla pracowników.

RÓŻNORODNOŚĆ

elastyczność i innowacyjność

W WOLF System dbamy o szczegóły. Aby spełnić oczekiwania Klientów stosujemy maksymalnie dopraco...

wane rozwiązania również dla najmniejszych elementów budynku. Niezależny zespół projektantów i inżynierów opracowuje nowe rozwiązania w celu zapewnienia najwyższej jakości oraz dostosowuje sprawdzone rozwiązania do indywidualnych wymagań.

URZECZYWISTNIAMY

Wasze marzenia

Nasze projekty są każdorazowo dostosowywane do aktualnych wymagań technicznych oraz indywidualnyc...

h potrzeb Inwestora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Klienta - doradzić, zaplanować i wykonać obiekt. Z pomocą naszych specjalistów z zakresu planowania i projektowania konstrukcji potrafimy sprawnie opracować plan i oszacować koszt inwestycji.

WASZ SPRAWDZONY

i zaufany partner

Przeszkolone brygady montażowe gwarantują szybki i bezproblemowy przebieg budowy przy zachowaniu n...

ajwyższej precyzji wykonania. Nad prawidłowością montażu czuwają nasi inżynierowie.

Zdjęcie firmy WOLF SYSTEM

Kompleksowa realizacja inwestycji od wstępnych konsultacji po wykończenie obiektu

Nasi doświadczeni przedstawiciele przeprowadzą Was przez wstępną fazę planowania inwestycji. Natomiast doświadczona kadra inżynierska przedstawi szczegóły techniczne i pomoże wybrać optymalne rozwiązania dla Waszej inwestycji. Kiedy koncepcja projektu będzie już gotowa, trafi on do naszych konstruktorów, którzy rozrysują każdy szczegół w oprogramowaniu 3D. Na podstawie projektów warsztatowych elementy konstrukcyjne zostaną odpowiednio przygotowane w naszych zakładach produkcyjnych. Następnie gotowe prefabrykaty zostaną przetransportowane na plac budowy, gdzie nasze brygady montażystów zajmą się sprawnym i szybkim montażem. Dzięki prefabrykacji jesteśmy w stanie skrócić czas budowy i zwiększyć jakoś oraz estetykę wykonania.