Formularz
kontaktowy

Koncern WOLF w Europie

WOLF Grupa

Od ponad 50 lat grupa WOLF funkcjonuje na terenie całej Europy w tym od ponad 25 lat w Polsce. Grupa WOLF rozwinęła się w międzynarodowy koncern budowlany, który jest wiarygodnym partnerem dla inwestorów prywatnych i publicznych. Jesteśmy liderem budowy domów prefabrykowanych, budynków komercyjnych i przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz budynków rolniczych w tym zbiorników żelbetowych. Drewno, stal, beton i wyrafinowane kombinacje materiałowe umożliwiają ekonomiczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań. Jesteśmy partnerem dla małych i dużych inwestycji budowlanych Grupa WOLF oferuje szeroki zakres współpracy. Budując dom, biurowiec czy ogromny zbiornik zawsze działamy według najwyższych standardów budowlanych.

WOLF System siedziba

Europejski zasięg działania

Siedziby koncernu mieszczą się w Scharnstein w Austrii oraz w Osterhofen na terenie Niemiec, oprócz tego działają 23 regionalne biura w 20 krajach. W Polsce siedziba zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich obok Katowic. Polska fabryka domów obsługuje inwestycje w Polsce i na terenie całej Europy. Grupa WOLF zatrudnia ponad 2700 pracowników.

Zawsze w czołówce Ciągły rozwój i doskonalenie, a także nowoczesne zakłady produkcyjne sterowane komputerowo pozwalają na bardzo precyzyjną i ekonomiczną produkcję. W ten sposób możemy osiągnąć wysoki stopień prefabrykacji, a tym samym skrócić czas montażu domu na placu budowy, zapewniając niezmiennie wysoki standard jakości.