Kontakt WOLF SYSTEM

Jak nas znaleźć?

 

Wolf System Sp. z o.o.
ul. Budowlana 17
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon (0048) 32 605-37-00
Telefax (0048) 32 605-37-15
E-Mail: mail@wolfsystem.pl

Dział zbiorników i silosów żelbetowych

Magdalena Włodarczyk
tel. kom. +48 516 607 195
magdalena.wlodarczyk@wolfsystem.pl

Dział hal i budynków rolniczych

Krzysztof Konieczny
Hale i budynki rolnicze
tel. kom. +48 516 607 194
krzysztof.konieczny@wolfsystem.pl

Mateusz Pogorzałek
Hale przemysłowe
tel. kom. +48 601 512 771
mateusz.pogorzalek@wolfsystem.pl

Wolf System Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000237357
NIP: PL 643-000-04-83
Zarząd Spółki: Michael Stadler, Agnieszka Kubica
Kapitał zakładowy: 9.500.000,00 PLN

Doradcy regionalni

Grzegorz Gnitecki
Hale i budynki rolnicze
Zbiorniki i silosy żelbetowe

grzegorz.gnitecki@wolfsystem.pl

 

Tomasz Góralczyk
Hale i budynki rolnicze
Zbiorniki i silosy żelbetowe

tomasz.goralczyk@wolfsystem.pl

 

 

Agnieszka Lemanowicz
Hale i budynki rolnicze
Zbiorniki i silosy żelbetowe

agnieszka.lemanowicz@wolfsystem.pl

 

Michał Gwiazdowski
Hale i budynki rolnicze
Zbiorniki i silosy żelbetowe

michal.gwiazdowski@wolfsystem.pl

 

Mateusz Piedo
Zbiorniki i silosy żelbetowe

mateusz.piedo@wolfsystem.pl

 

Adam Mojski
Hale i budynki rolnicze
Zbiorniki i silosy żelbetowe

adam.mojski@wolfsystem.pl