Budownictwo rolnicze - Przywództwo na rynku nie wynika z wielkości, lecz z jakości świadczonych usług.

Dotychczas nabyta wiedza specjalistyczna i wyrafinowana technologia sprawiają, że WOLF System jest wiodącą firmą budowlaną spełniającą wszystkie wymagania rolnictwa.

Nasza oferta obejmuje budowę obiektów inwentarskich, hal różnego przeznaczenia, a także kompleksów rolniczych od fundamentów aż po sam dach.

W zależności od Państwa preferencji dopasujemy odpowiedni materiał konstrukcyjny do indywidualnego projektu. W ten sposób możemy zagwarantować optymalizację kosztów, funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania.

Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy Wolf System!

 

Obiekty inwentarskie Wolf – dobrostan zwierząt i optymalne rozwiązania

Ciągle zmieniające się wytyczne projektowe wymagają innowacyjnych, zróżnicowanych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma WOLF System jest kompetentnym, niezawodnym i właściwym partnerem dla przyszłościowych inwestycji.

Obiekty inwentarskie dla:

bydła mlecznego, bydła mięsnego, drobiu, koni i innych zwierząt hodowlanych.

 

Obiekty inwentarskie dla:

bydła mlecznego, bydła mięsnego, drobiu, koni i innych zwierząt hodowlanych.

 

Hale Wolf – ekonomiczne i funkcjonalne

Oferujemy szeroką gamę hal dla rolnictwa, od prostych wiat przez hale materiałów sypkich, aż po duże kompleksy przemysłu rolnego.

Hale magazynowe na:

maszyny, płody rolne, warzywa, hale dla przemysłu rolnego

Systemy konstrukcyjne – ekonomiczne i stabilne

W zależności od Państwa wymagań, opracowujemy najbardziej ekonomiczny i rozsądny system konstrukcji ze stali, drewna i betonu.