BUDOWNICTWO ROLNICZE

Jesteśmy liderem rynku, bo jakość naszych usług nie ma sobie równych

Pół wieku doświadczenia w branży, specjalistyczna wiedza i wyrafinowana technologia - oto co sprawia, że WOLF System jest wiodącą firmą budowlaną na rynku, która spełnia wszystkie wymagania budownictwa rolniczego.

Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie oraz budowę obiektów inwentarskich, hal różnego przeznaczenia oraz kompleksów rolniczych. Działamy kompleksowo - od fundamentów aż po sam dach. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują to, co najlepsze, w jednym miejscu i w ramach jednej usługi.

Odpowiedni materiał konstrukcyjny dopasowujemy do każdego projektu zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientów. Tym sposobem jednocześnie optymalizujemy koszty, jak i zapewniamy funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania obiektu.

 

Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy WOLF System.

 

OBIEKTY INWENTARSKIE

Optymalne rozwiązania dla dobrostanu zwierząt

Obiekty inwentarskie WOLF System spełniają oczekiwania naszych Klientów, gwarantując najlepsze warunki do chowu zwierząt. Uwzględniając wytyczne Inwestora oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu, projektujemy funkcjonalną przestrzeń przyjazną zwierzętom. Naszym Klientom doradzamy przy wyborze optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych dopasowanych do konkretnego obiektu.

Projektowanie obiektów inwentarskich

Priorytetem przy projektowaniu obiektów inwentarskich jest dla nas ergonomia budynku oraz dobrostan zwierząt. Bierzemy pod uwagę wymagania poszczególnych gatunków zwierząt i dostosowujemy do nich każdy obiekt. Na początkowym etapie koncepcyjnym przedstawiamy Klientom różne możliwości kształtowania przestrzeni oraz dostępne układy konstrukcyjne. W zależności od przeznaczenia obiektu, warunków środowiskowych oraz preferencji Inwestora, dobieramy odpowiednie rozwiązania i na ich podstawie tworzymy projekt.

Budowa obiektów inwentarskich

Dzięki ogromnym możliwościom produkcyjnym naszej fabryki, WOLF System to solidny partner w budowaniu obiektów inwentarskich. Każdy element konstrukcyjny zostaje precyzyjnie zaprojektowany i wykonany, co gwarantuje najwyższą jakość końcowego obiektu. Aby zachować optymalny klimat w obiekcie, stosujemy sprawdzone autorskie systemy wentylacji ściennej (kurtyny wentylacyjne w różnych konfiguracjach) oraz dachowej (świetliki). Nasz niezawodny system ramowy z kombinacją stali i drewna klejonego to najczęściej wybierana forma budowlana obiektów inwentarskich. Atrakcyjne wizualnie rozwiązanie jest także korzystne z konstrukcyjnego punktu widzenia, gdyż drewno klejone ma wiele cech fizycznych i użytkowych dających mu przewagę nad materiałami takimi jak stal czy żelbet. Jest między innymi odporne na działanie środowisk agresywnych, dlatego idealnie sprawdza się w obiektach rolniczych. Jego właściwości umożliwiają nam kształtowanie obiektów o dużych rozpiętościach, a zastosowanie słupów pośrednich pozwala dodatkowo zmniejszyć przekroje głównej konstrukcji nożnej i zoptymalizować koszty.

Obiekty inwentarskie dla:

bydła mlecznego, bydła mięsnego, drobiu, koni i innych zwierząt hodowlanych.

 

Obiekty inwentarskie dla:

bydła mlecznego, bydła mięsnego, drobiu, koni i innych zwierząt hodowlanych.

 

HALE ROLNICZE

Ekonomiczne i funkcjonalne

Szeroki wybór dostępnych form architektonicznych oraz specyficzne podejście do każdego projektu sprawiają, że z wprawą stosujemy różnorodne rozwiązania konstrukcyjne przy budowie hal rolniczych. Wykorzystując stal, drewno i beton, tworzymy hale rolnicze o bardzo dużych rozpiętościach bez podpór pośrednich oraz w kształcie dopasowanym do potrzeb Klienta.

Projektowanie hal rolniczych

Proces projektowania rozpoczynamy od określenia przeznaczenia obiektu (na przykład: hala na maszyny, hala na płody rolne, hala magazynowa, hala wielofunkcyjna) i doboru odpowiedniego rozwiązania. Kierując się funkcjonalnością i ekonomicznością hali rolniczej, tworzymy następnie jej szczegółowy projekt. Wytyczne, które uwzględniamy w projekcie, a które zależą od składowanego w hali materiału, przekładają się między innymi na wysokość ściany zasypowej, wielkość powierzchni zasypowej, wysokość budynku w okapie, rodzaj doświetlenia oraz wentylacji hali, wielkość powierzchni manewrowej czy parametry izolacyjne.

Budowa hal rolniczych

Szczegółowa dokumentacja projektowa, przygotowana uprzednio przez wykwalifikowany zespół WOLF System, pomaga w sprawnym przeprowadzeniu prac budowlanych. Idealnie dobrana technologia budowy hali rolniczej, dopasowane do przeznaczenia obiektu rozwiązanie konstrukcyjne oraz odpowiednio przeszkolona ekipa montażowa gwarantują sukces przedsięwzięcia i zadowolenie naszych Klientów.

 

Hale magazynowe na:

maszyny, płody rolne, warzywa, hale dla przemysłu rolnego

Systemy konstrukcyjne – ekonomiczne i stabilne

W zależności od Państwa wymagań, opracowujemy najbardziej ekonomiczny i rozsądny system konstrukcji ze stali, drewna i betonu.