Hale systemowe i projektowane indywidualnie
oraz budynki socjalno-biurowe

- od etapu planowania, aż do ostatecznego przekazania obiektu do użytkowania

Budownictwo przemysłowe to nasza pasja, dlatego każdą inwestycję traktujemy indywidualnie. Doradzamy, sprawdzamy możliwe rozwiązania, optymalizujemy aby ostateczny produkt był odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Inwestora.

Schemat działania Wolf System

Podczas procesu inwestycyjnego załatwiamy wszystkie formalności, organizujemy warunki przyłączenia, uzyskujemy w imieniu Inwestora decyzję o Pozwoleniu na Budowę, wykonujemy kompleksowo roboty budowlane, prowadzimy prace odbiorowe aż do oddania budynku gotowego do użytkowania. Hale pod klucz!

Etapy współpracy - Wolf System

HALE SYSTEMOWE

W swojej ofercie mamy gotowe rozwiązania  lekkich hal systemowych w konstrukcji stalowej, drewnianej (drewno klejone) oraz z wykorzystaniem elementów żelbetowych. Nasze systemowe hale modułowe o bardzo zróżnicowanej szerokości pozwolą wybrać optymalne i najtańsze z możliwych rozwiązań. Nasze hale produkcyjne, składowe, logistyczne oraz hale magazynowe i wiaty w konstrukcji stalowej standardowo zabezpieczamy antykorozyjnie stosując ocynk ogniowy. W naszej ofercie znajdują się zarówno proste i nowoczesne hale magazynowe, jak i skomplikowane hale przemysłowe z budynkiem biurowym i aneksami socjalnymi. Szeroki wybór konstrukcji sprawia, że nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta i wymagań normowych.

HALE Z SUWNICĄ

Na szczególną uwagę zasługują nasze projekty hal z suwnicami montowanymi na podkonstrukcji różnego typu. Doradzimy optymalne rozwiązanie dla hal z suwnica jedno- lub dwudźwigarową.

BUDYNKI BIUROWE

Oferujemy kompletne rozwiązania obiektów przemysłowych wraz z budynkami biurowymi i aneksami socjalnymi. Indywidualny charakter obiektu dzięki różnorodnej elewacji, a ciekawa architektura koresponduje z ekonomicznymi rozwiązaniami.

Wygląd siedziby firmy jest ważnym elementem marketingu, dlatego też WOLF System stawia na dowolność w wyborze elewacji. Nasze rozwiązania pozwolą nadać Państwa inwestycji unikalny charakter. Budujemy hale dopasowane do indywidualnych projektów architektonicznych, jednocześnie zachowując korzystną cenę konstrukcji systemowej.

Dowiedz się więcej ...

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji