OBIEKTY JEŹDZIECKIE – wprowadzamy Twoje pomysły w życie!

Szukasz idealnego obiektu dla swoich koni? Zapewnimy fachowe wsparcie w realizacji Twoich planów. Wolf System dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest idealnym partnerem przy realizacji stadnin, jak i pojedynczych obiektów i hal.

Odpowiemy na wszystkie pytania branżowe i zaprojektujemy kompletny ośrodek, począwszy od stajni i ujeżdżalni, aż po wszystkie niezbędne obiekty towarzyszące. Realizujemy obiekty w stali, drewnie i betonie. Zarówno wybór użytych materiałów, jak i ich wkomponowanie w architekturę obiektu jest dowolne.

Dzięki własnym zakładom produkcyjnym Wolf System jest w stanie zapewnić najlepszą jakość obiektów jeździeckich i spełnić każde życzenie klienta. Prefabrykacja większości elementów konstrukcyjnych usprawnia proces budowlany i skraca czas realizacji przedsięwzięcia.

BANDY JEŹDZIECKIE – estetyczne i funkcjonalne

Na budynek ujeżdżalni składa się nie tylko jego obudowa. Równie istotne są zapewnione przez Wolf System bramy, drzwi, bandy jeździeckie, systemy przesuwnych i uchylnych     bram w bandach oraz różne rozwiązania doświetlenia i wentylacji. Ich konstrukcja jest sprawdzona, trwała i wytrzymała.

Firma Wolf System zapewnia sprawdzone rozwiązania technologiczne w różnych wariantach konstrukcyjnych, natomiast dzięki stałej wymianie doświadczeń z jeźdźcami, hodowcami koni i firmami technologicznymi rodzą się wciąż nowe pomysły, które jesteśmy gotowi wprowadzić w życie.

 

 

Kompleksowe ośrodki jeździeckie – wszystko z jednej ręki!

Jako generalny wykonawca możemy Państwu zaoferować kompleksowe ośrodki jeździeckie. Od ujeżdżalni przez stajnie i obiekty towarzyszące aż po własny dom mieszkalny.

Oferujemy wyposażenie hal oraz budowę obiektów towarzyszących takich jak: trybuny, pomieszczenia socjalne i gastronomiczne, magazyny na siano i słomę, hale na powozy i dorożki, stanowiska sędziowskie, domy mieszkalne.