CHLEWNIE – wszystko z jednej ręki

Budynki do hodowli świń, prosiąt i tuczników wymagają znacznego doświadczenia i stanowią duże wyzwanie – w firmie WOLF System odnajdą Państwo kompetentnego partnera!

Podczas budowy chlewni łączymy ściany murowane z prefabrykowanymi uzyskując szczególne korzyści ekonomiczne. Do konstrukcji dachu stosowane są wiązary drewniane łączone płytkami kolczastymi. Podwieszane stropy stanowią idealne rozwiązanie rewizyjne i dbają o dostęp powietrza do przestrzeni dachowej.

Dopasowane do Państwa wymagań
Koncepcje projektowe firmy WOLF są odpowiednio dopasowywane do liczebności tuczu oraz wymagań hodowcy. Budując z WOLF System otrzymujecie: fundamenty, kanały gnojowe, ściany zewnętrzne i konstrukcję dachową - wszystko z jednej ręki!

WIĄZARY DACHOWE – idealna konstrukcja dachu dla chlewni

Wolf System nie tylko produkuje wiązary dachowe, ale również płytki kolczaste i niezbędne do produkcji wiązarów prasy hydrauliczne.

DREWNO i BETON jako idealna kombinacja

Poszukujesz atrakcyjnych cenowo i wysokiej jakości rozwiązań dla chlewni? Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy szybką i optymalną realizację obiektu. Masywne prefabrykaty w technologii trójwarstwowej ściany ocieplonej gwarantują najwyższą wytrzymałość i jakość.

Dla klientów szukających atrakcyjnych cenowo rozwiązań oferujemy również możliwość wykonania ściany o konstrukcji szkieletowej drewnianej, ustawionej na żelbetowym cokole (o wysokości 1,0m lub 1,25m).

HIGIENA jest naszym priorytetem

Aby zabezpieczyć zdrowie Waszej trzody, Wolf System stosuje wysokiej jakości materiały o powierzchni ułatwiającej utrzymanie czystości.

Do wyboru dostępne są panele z tworzyw sztucznych oraz stali lub aluminium.

Prefabrykaty żelbetowe – masywne i wytrzymałe

Prefabrykowane ocieplone ściany betonowe w połączeniu z dźwigarami na płytki kolczaste są najczęściej wybieranym wariantem konstrukcji chlewni. Zarówno warstwa wewnętrzna, jak i zewnętrzna są wytrzymałe i odporne na użytkowanie oraz mają właściwości higieniczne. Rdzeń z materiału izolacyjnego zapewnia odpowiedni klimat w pomieszczeniu.

Aby sprostać obowiązującym przepisom oraz zapewnić odpowiednie warunki utrzymywania zwierząt, w ścianach projektuje się otwory drzwiowe, okienne i wentylacyjne.