HALE DLA PRZEMYSŁU ROLNICZEGO – przemyślane w formie i funkcji

Nasze sprawdzone systemy hal, są idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla przemysłu. Różnorodność materiałów z których wykonujemy konstrukcje stanowi niewyczerpany zasób do realizacji Waszych pomysłów.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i realizacji obiektów budowlanych. Zajmujemy się rozbudową istniejących obiektów i realizacją całych zakładów produkcyjnych. Oferujemy kompletną gamę rozwiązań budowlanych od hal magazynowych przez hale produkcyjne do aneksów biurowych i budynków mieszkalnych dla pracowników.  

Realizujemy obiekty każdej wielkości
Od małych zadaszeń po duże centra logistyczne. Żaden obiekt nie jest dla nas za mały ani za duży. 

Planungsbesprechung

PROJEKTY | PRODUKCJA | MONTAŻ

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji od wstępnych konsultacji po wykończenie obiektu.

Nasi doświadczeni przedstawiciele przeprowadzą Was przez wstępną fazę planowania inwestycji. Natomiast doświadczona kadra inżynierska przedstawi szczegóły techniczne i pomoże wybrać optymalne rozwiązania dla Waszej inwestycji.

Kiedy koncepcja projektu będzie już gotowa, trafi on do naszych konstruktorów, którzy rozrysują każdy szczegół w oprogramowaniu 3D. Na podstawie projektów warsztatowych elementy konstrukcyjne zostaną odpowiednio przygotowane w naszych zakładach produkcyjnych. Następnie gotowe prefabrykaty zostaną przetransportowane na plac budowy, gdzie nasze brygady montażystów zajmą się sprawnym i szybkim montażem. Dzięki prefabrykacji jesteśmy w stanie skrócić czas budowy i zwiększyć jakoś oraz estetykę wykonania.

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji

REFERENCJE

Poznaj nasze realizacje i opinie klientów WOLF System.
Budujemy od ponad 50 lat.

Przejdź do referencji