FERMY DROBIU– higieniczne i solidne

Prowadzą Państwo fermę tuczu indyków, kurczaków, a może hodują kaczki, czy też nioski? Zbudujemy dla Państwa odpowiedni obiekt!

System WOLF stawia przy budowie ferm drobiarskich obok konstrukcji na ramie drewnianej na wysokiej jakości stalowe konstrukcje ramowe. W celu zapewnienia wysokiej odporności na czynniki agresywne, konstrukcję ramową stawia się na żelbetowym cokole. Gwarantujemy solidne wykonanie i jakość w każdym detalu.

Kompletne rozwiązania pod optymalny klimat pomieszczeń
Przy planowaniu ferm drobiu zwracamy szczególną uwagę na higienę i ocieplenie obiektu. WOLF System oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania obiektów z wentylacją grawitacyjną, mechaniczną, jak i obiekty otwarte, aby stworzyć idealny klimat dla zdrowego rozwoju Waszego inwentarza. 

FERMY KUR

Fermy kur są budowane w technologii systemu modułowego. Ściany wykonujemy z trójwarstwowych prefabrykatów żelbetowych, natomiast konstrukcja dachu wykonana jest z wiązarów drewnianych łączonych za pomocą płytek kolczastych.

Gładka powierzchnia prefabrykatów umożliwia łatwe utrzymanie czystości i służy zdrowiu drobiu.

FERMY INDYKÓW

Izolacja termiczna i optymalne warunki sanitarne są najważniejszym czynnikiem planowania ferm drobiu. Oferujemy dopracowane kompleksowe systemy od wentylacji grawitacyjnej przez wymuszoną, po fermy otwarte jakie stwarzają warunki idealnego klimatu i optymalnego samopoczucia zwierząt. Obszar ścian fermy poniżej klap wentylacyjnych wykonujemy w technologii ścian żelbetowych. Gładkie powierzchnie wewnętrzne umożliwiają łatwe utrzymanie czystości.

FERMY KUR NIOSEK z magazynem i przetwórnią

Konstrukcja nośna jest wykonana z dźwigarów z drewna klejonego wspartych na słupach stalowych. Obudowa ścian z płyt warstwowych jest mocowana od wewnętrznej strony, aby zagwarantować optymalne warunki higieny wewnątrz obiektu. Słupy konstrukcji nośnej znajdują się na zewnątrz obszaru chowu, który jest podzielony na 2 części ścianą działową znajdującą się w obszarze kalenicy.