SILOSY PRZEMYSŁOWE - monolityczne i nieskomplikowane

Nasze silosy są wytwarzane bez zbędnych połączeń szalunku, które muszą zostać później uszczelnione. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe prace związane z uszczelnieniem konstrukcji.

Stabilne deskowanie stalowe umożliwia montaż szalunków wewnętrznych i zewnętrznych bez kotew ściennych i rur dystansowych przechodzących przez ścianę, zapewniając w ten sposób maksymalną szczelność.

SILOSY WIELKOGABARYTOWE - optymalne wykorzystanie objętości

WOLF System wykorzystuje silosy żelbetowe do ekonomicznego magazynowania dużych objętości materiałów sypkich i biomasy.

Magazynowanie w silosach

Nasza szeroka oferta silosów o dużej pojemności jest idealna do przechowywania dużych ilości zrębków drzewnych, pelletu, biomasy lub innych materiałów sypkich. Z przyjemnością opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania oparte na statyce i rozwiązaniach firmy Wolf System. Silosy o dużej pojemności mogą być zaprojektowane ze stalowymi stożkowymi dachami, w celu optymalnego wykorzystania objętości. Nasze konstrukcje to optymalna kombinacja stali i betonu, która zapewnia ekonomiczne i trwałe magazynowanie materiału.

SILOS NA TROCINY I WIÓRY - funkcjonalny, profesjonalny

Nasze silosy na wióry, trociny, pyły czy zrębki drzewne wykonane są z monolitycznego betonu zbrojonego ze zintegrowanymi klapami przeciwwybuchowymi, drzwiami, lukami wizyjnymi i otworami technicznymi.

 

Silosy drewnopochodne

Ciągły rozwój to jedna z cech charakterystycznych WOLF System. Tylko w ten sposób możemy zaoferować naszym klientom i partnerom optymalną funkcjonalność przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pracujemy nad tym od 50 lat z najwyższym zaangażowaniem i pasją.

Nasze silosy na wióry są wykonywane zgodnie z najnowszymi przepisami prawnymi (ochrona przeciwpożarowa, ochrona przeciwwybuchowa). Uzupełnieniem zakresu dostawy są drabiny, podesty, balustrady i system gaśniczy.

Ze względu na nasze kompetencje i rozwój w dziale konstrukcji stalowych, stożkowe konstrukcje dachowe są produkowane i montowane przez WOLF System.

 

SILOSY ZBOŻOWE - zrównoważona gospodarka

Budujemy dla Państwa silosy żelbetowe monolityczne, dzięki czemu są trwałe i solidne.

Zaletą materiału budowlanego jakim jest beton to jego wydajność, dostępność, elastyczne możliwości jego użycia oraz nieskomplikowana produkcja i przygotowanie. Dzięki temu spełnia wymagania w poprawie warunków gospodarowania.

Dzięki solidnej konstrukcji możemy dostosować silos do centralnego opróżniania z materiałów sypkich. W celu wyrównania ciśnienia w silosie dostarczamy certyfikowane klapy przeciwwybuchowe, które są również produkowane przez WOLF System. Włazy, drabiny, podesty i balustrady znajdziesz również w naszej ofercie.

Nasz żelbetowy silos stwarza najlepsze warunki dla zrównoważonego magazynowania ekonomicznego i najwyższego poziomu automatyzacji całego kompleksu silosowego.

SILOSY ZRĘBKÓW DRZEWNYCH  - produkcja energii bez paliw kopalnych

W produkcji energii z biomasy odpady pochodzące z produkcji rolnej i leśnej oraz z branży drzewnej stają się cennym surowcem.

Bezpieczny i funkcjonalny

Nasze silosy na pellet są wykonane z monolitycznego betonu zbrojonego ze stropem pośrednim odbiorczym lub stalowym lejem umożliwiającym odbieranie magazynowanego pelletu. Stały rozwój i nasze wieloletnie doświadczenie w budowie silosów zapewnia optymalną funkcjonalność przy najwyższych standardach bezpieczeństwa. Silosy wykonywane są zgodnie z najnowszymi przepisami prawnymi (ochrona przeciwpożarowa, ochrona przeciwwybuchowa). Drabiny wejściowe, podesty, zabezpieczenia przeciwwybuchowe, otwory rewizyjne i balustrady są również elementem naszej oferty.