ZBIORNIKI - doświadczenie i najwyższa jakość

Ponad 50-letnie doświadczenie i roczna produkcja ok. 5000 cylindrycznych zbiorników sprawiają, że system WOLF System jest najważniejszym wykonawcą zbiorników żelbetowych w Europie. Oferowane przez nas zbiorniki mają szerokie zastosowanie: od zbiorników na gnojowicę, zbiorników fermentacyjnych dla biogazowni przez silosy wieżowe na wióry, trociny i zrębki drzewne, aż po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków. Objętość jaką można uzyskać wynosi od 31 m³ do 10 000 m³.

Beton jest ekonomicznym, wydajnym i łatwo dostępnym materiałem budowlanym. To podstawa, z której możemy stworzyć więcej dzięki zaawansowanym systemom i wieloletniemu doświadczeniu. Nasza monolityczna konstrukcja zapewnia wszechstronność zastosowania zbiorników żelbetowych. Parcie gruntu, położenie na zboczu stoku lub woda gruntowa są uwzględniane już na etapie projektowania przez naszych wyspecjalizowanych statyków. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i łatwy proces realizacji inwestycji.

 

 

Projektowanie zbiorników monolitycznych - Wolf System

EKONOMIA dzięki statyce

Wykonujemy zbiorniki i obliczenia statyczne dla nich zmieniając średnicę wewnętrzną co 50 cm. Umożliwia to szybkie i ekonomiczne opracowanie projektu dla Państwa inwestycji

System szalunkowy dla zbiorników lanych - Wolf System

SYSTEM SZALUNKOWY - elastyczny i wszechstronny

Poprzez wieloletnie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach dowiodły swojej doskonałości. Stały rozwój, innowacja i dopasowanie pozwala firmie Wolf System sprostać wysokim wymaganiom. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje okrągły kształt zbiorników.

ZBIORNIKI dla rolnictwa

Nasze pięćdziesięcioletnie doświadczenie oraz doskonała kadra pracownicza gwarantuje Państwu, że budowane przez naszą firmę zbiorniki na gnojowicę to magazyny najwyższej jakości spełniające wszystkie niezbędne normy dotyczące stosowanych materiałów budowlanych. Ponadto nasza firma posiada unikalny system szalunku zapewniający maksymalną stabilność i szczelność konstrukcji, bez konieczności stosowania kotew ściennych i elementów dystansowych do mocowania szalunków. To sprawia, że wznoszone przez nas zbiorniki lane posiadają najwyższy poziom szczelności dzięki czemu mogą być bezpiecznie użytkowane.

Typy zbiorników rolniczych:

na gnojowicę, biogazownie, zbiorniki nawozów płynnych.

ZBIORNIKI przemysłowe

Nasze szczelne zbiorniki przeznaczone są do magazynowania substancji płynnych w zakładach przemysłowych, zakładowych oczyszczalni ścieków i biogazowni. Stabilny system szalunków stalowych umożliwia montaż elementów wewnętrznych i zewnętrznych bez kotew ściennych i elementów dystansowych przechodzących przez ściany, zapewniając w ten sposób maksymalną szczelność.

Silosy rolnicze

WOLF System buduje silosy wieżowe przy użyciu własnego opatentowanego systemu szalunków stalowych.
Nasze silosy są wykonywane bez zbędnych połączeń, bez konieczności dodatkowego  uszczelniania betonem ekspansywnym czy innymi środkami uszczelniającymi. Kolejne prace uszczelniające są wyeliminowane!
Stabilne deskowanie stalowe umożliwia montaż szalunków wewnętrznych i zewnętrznych bez kotew ściennych i elementów dystansowych przechodzących przez ściany, zapewniając w ten sposób maksymalną szczelność obiektu.

Typy silosów:

silosy na kiszonkę, silosy na ziarno