Zbiorniki rolnicze

Zbiorniki na gnojowicę firmy Wolf System są doskonałym rozwiązaniem dla małych i dużych gospodarstw rolnych.

więcej ››

Zbiorniki przemysłowe

Nasze szczelne zbiorniki wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają idealne warunki do magazynowania substancji płynnych różnego pochodzenia.

więcej ››

Silosy rolnicze

Silosy na kiszonkę to obiekty magazynowe, które stwarzają optymalne warunki do przechowywania paszy dla zwierząt czy biomasy magazynowanej na potrzeby biogazowni.

więcej ››

Silosy przemysłowe

Oferowane przez nas obiekty wykonywane są zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa przeciwpożarowego z zabezpieczeniami eksplozyjnymi.

Silosy przeznaczone są do magazynowania odpadów organicznych pochodzących z produkcji rolnej, gospodarki leśnej i przemysłu drzewnego, które służą do produkcji energii z biomasy.

więcej ››

BUDOWA ZBIORNIKÓW – magazynowanie w nowym wymiarze

Niezależnie od tego, czy są to zbiorniki na materiały ciekłe czy stałe, w sektorze produkcyjnym, komunalnym czy rolniczym, odkryj nieograniczone możliwości użytkowania!

ZBIORNIKI - doświadczenie i najwyższa jakość

Ponad 50-letnie doświadczenie i roczna produkcja ok. 5000 cylindrycznych zbiorników sprawiają, że system WOLF System jest najważniejszym wykonawcą zbiorników żelbetowych w Europie. Oferowane przez nas zbiorniki mają szerokie zastosowanie: od zbiorników na gnojowicę do zbiorników fermentacyjnych dla biogazowni, od silosów wieżowych na wióry, trociny i zrębki drzewne po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków. Objętość jaką można uzyskać wynosi od 31 m³ do 10 000 m³.

Beton jest ekonomicznym, wydajnym i łatwo dostępnym materiałem budowlanym. To podstawa, z której możemy stworzyć więcej dzięki zaawansowanym systemom i wieloletniemu doświadczeniu. Nasza monolityczna konstrukcja zapewnia wszechstronność zastosowania zbiorników żelbetowych. Parcie gruntu, położenie na zboczu stoku lub woda gruntowa są uwzględniane już na etapie projektowania przez naszych wyspecjalizowanych statyków. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i łatwy proces realizacji inwestycji.

EKONOMIA dzięki statyce

Wykonujemy zbiorniki i obliczenia statyczne dla nich zmieniając średnicę wewnętrzną co 50 cm. Umożliwia to szybkie i ekonomiczne opracowanie projektu dla Państwa inwestycji.

Poprzez wieloletnie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach dowiodły swojej doskonałości. Stały rozwój, innowacja i dopasowanie pozwala firmie Wolf System sprostać wysokim wymaganiom. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje okrągły ksz

SYSTEM SZALUNKOWY - elastyczny i wszechstronny

Poprzez wieloletnie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach dowiodły swojej doskonałości. Stały rozwój, innowacja i dopasowanie pozwala firmie Wolf System sprostać wysokim wymaganiom. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje okrągły ksz